Nadal można kupować karnety na wiosenne mecze Widzewa Łódź

Na stadionie przy alei Piłsudskiego w rundzie wiosennej zostanie rozegranych jeszcze sześć meczów, w tym m.in. z Jagiellonią i Legią Warszawa.
- Otrzymaliśmy sporo zapytań od kibiców dotyczących możliwości zakupu karnetów po meczu z Zagłębiem Lubin. Stałe wejściówki cały czas można nabywać i tym samym korzystać z różnego rodzaju rabatów, jakie przygotowaliśmy - mówi Michał Kulesza, członek zarządu RTS Widzew Łódź SA.

Kibice, którzy zamierzają wiosną pojawić się na wszystkich meczach przy alei Piłsudskiego, mogą w tej chwili skorzystać z 21-procentowego rabatu. Kupując pojedyncze bilety na te spotkania na trybunę C z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem, trzeba wydać 211 zł. Z kolei karnet w ramach kontynuacji wynosi 166 zł. To samo dotyczy innych trybun.

Trwa także sprzedaż biletów na mecze Widzewa. Najbliższe spotkanie w Łodzi zostanie rozegrane 8 kwietnia. Kibice, którzy zakupią wejściówki z wyprzedzeniem, mogą liczyć na promocje i zniżki. Sympatykom Widzewa nabywającym je z co najmniej siedmiodniowym wyprzedzeniem przysługiwać będzie 30-procentowa ulga, a w tygodniu poprzedzającym spotkanie 20 procent rabatu. Na dużą ulgę (64 procent) mogą liczyć także kobiety i młodzież do lat 14. Maksymalny rabat otrzymają seniorzy powyżej 64 roku (81 procent).

W dodatku od rundy wiosennej obowiązuje promocja "Weź dzieciaka za piątaka". Dzięki niej dzieciom do lat pięciu przysługiwać będą bilety w cenie 5 zł (na trybuny B, C i D), a na trybunę krytą (oprócz A2Lux) w cenie 1 zł.

Oprócz normalnych biletów w sprzedaży są również karty wstępu w ramach programu "Hospitality". Uczestnicy programu otrzymują m.in. komfortowe miejsce na trybunie krytej, dostęp do cateringu w strefie VIP.

Zakup karnetów i biletów możliwy jest za pośrednictwem systemu sprzedaży internetowej: www.ks-widzew.pl/zakup/, jak i w oficjalnym sklepie Widzewa czynnym od poniedziałku do piątku w godz. 12-19 oraz w soboty od godz. 10 do 16.

Więcej informacji dotyczących sprzedaży karnetów oraz biletów można uzyskać drogą mailową: biletu@widzew.pl lub telefoniczną: 42 676 52 60 wew. 42.