Kup bilet na mecz Widzewa Łódź z Polonią Warszawa i odbierz nagrodę

Każdy kibic, który do niedzieli kupi w kasie bilet na poniedziałkowy mecz Widzewa Łódź z Polonią Warszawa, otrzyma w prezencie najnowszy plakat drużyny na rundę wiosenną.
Już w poniedziałek przy al. Piłsudskiego odbędzie się spotkanie Widzewa z Polonią. Każdy kibic, który zakupi bilet na ten mecz w Oficjalnym Sklepie Widzewa bądź w klubowej kasie, otrzyma gratis najnowszy plakat drużyny na rundę wiosenną 2013 r. Z kolei kibice kupujący wejściówki przez internet mogą liczyć na 10-procentowy rabat na zakup w sklep.widzew.pl! Promocja obowiązywać będzie do 7 kwietnia.

Zakup karnetów i biletów możliwy jest za pośrednictwem systemu sprzedaży internetowej poprzez stronę www.ks-widzew.pl/zakup/, jak i w Oficjalnym Sklepie Widzewa czynnym od poniedziałku do piątku w godz. 12-19 oraz w soboty od godz. 10 do 16. W niedzielę kasa nr 4 czynna będzie w godz. 12-16.

Więcej informacji dotyczących sprzedaży karnetów oraz biletów można uzyskać drogą mailową (bilety@widzew.pl) lub pod nr. telefonu: (42) 676-52-60 wew. 42.