Veljko Batrović i Denis Kramar z Widzewa Łódź zapraszają na mecz z Piastem Gliwice [WIDEO]

Veljko Batrović i Denis Kramar, dwaj podstawowi zawodnicy Widzewa Łódź, zachęcają kibiców do przyjścia na mecz z Piastem Gliwice, który odbędzie się w piątek o godz. 18 na stadionie przy al. Piłsudskiego.
Zawodnicy wystąpili w kilkudziesięciosekundowym filmie. Spot można zobaczyć na oficjalnym kanale klubu na portalu YouTube.

- Ostatnie dwa mecze potwierdziły, jak dobrze gra nam się, kiedy mamy liczne wsparcie naszych kibiców. Dla młodych zawodników to bardzo ważne. Liczę, że w piątek znów zdobędę gola na naszym stadionie i znowu będę się z wami cieszył z tego trafienia. Może tym razem uda się strzelić na bramkę pod zegarem? - mówi Batrović.

- Muszę przyznać, że fani Widzewa zrobili na mnie duże wrażenie. Kiedy wychodziłem na boisko przed meczem z Polonią Warszawa, to czułem, że będzie dobrze. Podczas wychodzenia na rozgrzewkę i potem z tunelu już na sam mecz było bardzo głośno. To jeszcze bardziej mobilizowało nas do walki na całego. Tak samo będzie w piątek - dodaje Kramar.

Zakup biletów na piątkowy mecz możliwy jest za pośrednictwem systemu sprzedaży internetowej poprzez stronę www.ks-widzew.pl/zakup/, jak i w Oficjalnym Sklepie Widzewa czynnym w godz. 12-19. W dniu meczu klubowe kasy otwarte będą od godz. 10.