Kibice Widzewa Łódź zaprotestują przed meczem z Piastem Gliwice. Powód? "Niezadowalające decyzje władz miasta ws. budowy stadionu"

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego meczu Widzewa z Piastem Gliwice łódzcy kibice w ramach protestu zamierzają na moment opuścić trybuny stadionu przy al. Piłsudskiego.
Na swoim oficjalnym forum kibice Widzewa zamieścili komunikat, w który podają powody zorganizowania akcji protestacyjnej. Przedstawiamy jego oryginalną treść. "W związku z brakiem zadowalających nas decyzji ze strony władz miasta ws. budowy nowego stadionu dla Widzewa wszyscy kibice obecni na meczu z Piastem proszeni są o opuszczenie trybun po zejściu naszych piłkarzy z rozgrzewki i o powrót na nie w momencie wskazanym przez organizatorów akcji. W tym czasie eksponowane będą na trybunach transparenty z hasłami obrazującymi nasz stosunek do władz miasta w tej sprawie. Ewentualnych kontestatorów z góry informujemy, że działamy w interesie Widzewa, a akcja ma poparcie całej społeczności widzewskiej. Uprzejmie prosimy o podporządkowanie się organizatorom i jednocześnie z góry przepraszamy za związane z tym niedogodności ale sami rozumiecie, że cel jest ważny i warto wykorzystać każde dostępne nam środki".