Tańsze bilety na mecze Widzewa Łódź z Lechią Gdańsk i Legią Warszawa

Na najbliższe spotkania, które zostaną rozegrane na stadionie przy al. Piłsudskiego, będą obowiązywać tańsze wejściówki.
Z Lechią podopieczni trenera Radosława Mroczkowskiego zmierzą się 20 maja, a z Legią cztery dni później. Na te pojedynki będą obowiązywały stałe ceny biletów. Dzięki promocji kibice Widzewa skorzystają z 30-proc. rabatu. Wszystko w ramach akcji "Zamrażamy ceny, podnosimy temperaturę na stadionie!".

- Przed nami jeszcze trzy mecze na stadionie przy al. Piłsudskiego, w tym spotkania z Lechią i Legią, które zapowiadają się bardzo ciekawie. Chcemy, aby akcja "Zamrażamy ceny, podnosimy temperaturę na stadionie" spowodowała, że drużyna będzie w ostatnich meczach wspierana przez jak największą liczbę kibiców. Wszystkim nam zależy, by stadion był wypełniony do ostatniego miejsca - mówi Paweł Młynarczyk, prezes zarządu RTS Widzew Łódź SA.

Na najbliższe mecze przy al. Piłsudskiego obowiązywać będzie promocja "Weź dzieciaka za piątaka". Dzieciom do lat pięciu przysługują bilety w cenie 5 zł (na trybuny B, C i D), a na trybunę krytą (oprócz A2Lux) w cenie 1 zł.

Więcej szczegółów na stronie Widzew.pl