Bąk, Krzynówek, Szymkowiak, Koniarek, Wojtala, Janas, Pudzianowski i wielu innych popiera budowę nowego stadionu na Widzewie

Coraz więcej znanych osób popiera akcję kibiców Widzewa, aby nowoczesny stadion w Łodzi powstał przy al. Piłsudskiego
Na liście poparcia dla nowego stadionu na Widzewie podpisało się już 35 osób. Wśród są m.in.: byli piłkarze drużyny z al. Piłsudskiego, trenerzy, aktorzy i politycy.

W ostatnich dniach do tego grona dołączyli: Jacek Bąk, Jacek Krzynówek (byli reprezentanci Polski), Andrzej Kobylański (były piłkarz, srebrny medalista igrzysk olimpijskich w Barcelonie), Leszek Bohdanowicz (wykładowca Uniwersytetu Łódzkiego), Mirosław Szymkowiak (dwukrotny mistrz Polski z Widzewem), Władysław Puchalski (były prezes Widzewa), Ryszard Czerwiec (dwukrotny mistrz Polski z Widzewem), Bogusław Kukuć (łódzki dziennikarz sportowy), Marek Koniarek (najskuteczniejszy strzelec w historii łódzkiego klubu), Jacek Perzyński (pisarz), Paweł Wojtala (uczestnik Ligi Mistrzów z Widzewem), Mariusz Pudzianowski (były strongman, obecnie zawodnik MMA) i Paweł Janas (były trener i selekcjoner reprezentacji Polski).

Każda z wymienionych osób na liście poparcia napisała kilka zdań, w których tłumaczy, dlaczego uważa, że nowoczesny stadion powinien powstać przy al. Piłsudskiego. "W Łodzi i w Widzewie spędziłem piękne chwile. Absolutnie popieram budowę nowego stadionu dla klubu właśnie na Widzewie. Gdyby zmieniono jego lokalizację, byłaby to dla mnie osobista, życiowa tragedia!" - napisał Marek Koniarek.

"Widzew był marką w Europie w latach 80., także za moich czasów, w latach 90. Dziś brak nowoczesnego stadionu blokuje klubowi powrót na salony wielkiej piłki. Nowy obiekt powinien być przy Piłsudskiego" - to słowa Ryszarda Czerwca.

Więcej wpisów osób znajdujących się na liście można znaleźć tutaj

Gdzie powinien powstać stadion miejski?