"Stadion Widzewa tylko na Widzewie!" - do akcji kibiców przyłączyli się... Cezary Pazura i odtwórca głównej roli w filmie "Teksańska masakra piłą mechaniczną"

Andrew Bryniarski, odtwórca m.in. głównej roli w filmie "Teksańska masakra piłą mechaniczną" dołączył do akcji kibiców drużyny z al. Piłsudskiego "Stadion Widzewa tylko na Widzewie". Swojego poparcia udzielił także Cezary Pazura.
Bryniarski jest amerykańskim aktorem polskiego pochodzenia. Był odtwórcą głównej roli w "Teksańskiej masakrze piłą mechaniczną". Ma za sobą także epizody m.in. w "Pearl Harbor" i "Powrocie Batmana". Grywał z takimi aktorami jak: Bruce Willis ("Hudson Hawk"), Jean-Claude Van Damme ("Uliczny wojownik") i Danny DeVito.

44-letni aktor to kolejna znana osoba, która oficjalnie dołączyła się do akcji, aby nowoczesny stadion w Łodzi powstał przy al. Piłsudskiego. Na liście poparcia znajdują się m.in. aktorzy, politycy i sportowcy. To m.in. Marek Citko, Marcin Robak, Czesław Michniewicz, Tomasz Łapiński, Piotr Zelt, Witold Skrzydlewski, Jacek Bąk, Piotr Świerczewski, Jacek Krzynówek, Mirosław Szymkowiak, Paweł Janas, Mariusz Pudzianowski i Euzebiusz Smolarek.

W ostatnich dniach do akcji przyłączyli się też Franciszek Smuda, były selekcjoner reprezentacji Polski, a także Cezary Pazura, który poparł widzewiaków na Facebooku. "Chcę pozdrowić wszystkich Łodziaków i przyłączyć się do akcji "Stadion Widzewa. Tylko na Widzewie". Byłem łebkiem, kiedy na żywo podziwiałem tam Bońka, Surlita, Młynarczyka, I innych "geniusze piłki" z tego klubu!(...)" - napisał znany aktor na swoim profilu.

W najbliższym czasie do listy nazwisk mają dołączyć kolejne znane osoby, w tym m.in. Janina Sobolewska, wdowa po Ludwiku Sobolewskim, legendarnym prezesie Widzewa.

Więcej o stadionie na blogach Szymona Bujalskiego i Bartłomieja Derdzikowskiego.

Zobacz także
 • Różne części prawdy - stadion na Orle "przyklepany", czy nie? [BUJALSKI.BLOX.PL]
 • Stadion dla Widzewa będzie na Widzewie? "Jeżeli w miejskich analizach nie będzie błędów, to się dogadamy"
 • "Stadion dla Widzewa tylko na Widzewie!" - szczegóły manifestacji kibiców pod UMŁ [DUŻO ZDJĘĆ, WIDEO]
Komentarze (25)
"Stadion Widzewa tylko na Widzewie!" - do akcji kibiców przyłączyli się... Cezary Pazura i odtwórca głównej roli w filmie "Teksańska masakra piłą mechaniczną"
Zaloguj się
 • bigosmiszcz2

  Oceniono 54 razy 46

  Świetna decyzja.

 • billshankly

  Oceniono 50 razy 40

  Oby tak dalej...

 • quest_007

  Oceniono 28 razy 22

  hehe to naprawde świetny news!

 • bigosmiszcz2

  Oceniono 25 razy 21

  Fajne są te listy !!!
  Ale kiedy pani Zdanowska wrzuci zdjęcie z taka kartką z napisem :
  "Stadion dla ....... tylko na ......." ?

 • sebaswcom29

  Oceniono 24 razy -22

  Do horrorow sie nadajesz jaskiniowcu, i tam zostan, w Lodzi tylko LKS.

 • rodowity54

  Oceniono 38 razy -30

  Pazura jak byłeś łebkiem to przyjeżdżałeś na mecze. Zapomniałeś dodać że z Niewiadowa i to wszystko tłumaczy!

 • kf88

  Oceniono 37 razy -31

  Co Wy wszyscy macie z tymi stadionami? ŁKS jest trupem, Widzew jest postawiony w stan upadłości. Czy to jest na prawdę właściwy moment na kłótnie o stadiony?? Nie wydaje Wam się że teraz lepiej zajmować się sprzątaniem we własnych ogródkach? Obydwa łódzkie kluby są w fatalnej sytuacji, a ja ciągle słyszę o jakichś zadymach dotyczących budowy stadionów. Mam pytanie: po co Wam stadiony budowane z pieniędzy podatników (mniejsza o to gdzie), skoro jak tak dalej pójdzie to niedługo w Łodzi nie będzie drużyn piłkarskich? Jak np. Widzew ma zamiar utrzymać stadion, skoro nie ma kasy na pensje dla piłkarzy? O ŁKS-ie nawet nie ma co mówić... Nie sądzicie że stadiony nie są teraz najważniejsze??

 • glooger

  Oceniono 55 razy -41

  Kto falszuje historie ? 1915 niemcy przyczepiaja drewniany widzew do kamienic ?odzi,1922 pacholki radzieckigo rezimu zawiazuja rts,1981 wypozyczaja stadion ?KS w miescie ?odzi grajac w pucharach , 1971 przejmuja zawodnikow ?KSu-rozkaz biura politycznego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX