"Stadion Widzewa tylko na Widzewie!" - do akcji kibiców przyłączyli się... Cezary Pazura i odtwórca głównej roli w filmie "Teksańska masakra piłą mechaniczną"

Andrew Bryniarski, odtwórca m.in. głównej roli w filmie "Teksańska masakra piłą mechaniczną" dołączył do akcji kibiców drużyny z al. Piłsudskiego "Stadion Widzewa tylko na Widzewie". Swojego poparcia udzielił także Cezary Pazura.
Bryniarski jest amerykańskim aktorem polskiego pochodzenia. Był odtwórcą głównej roli w "Teksańskiej masakrze piłą mechaniczną". Ma za sobą także epizody m.in. w "Pearl Harbor" i "Powrocie Batmana". Grywał z takimi aktorami jak: Bruce Willis ("Hudson Hawk"), Jean-Claude Van Damme ("Uliczny wojownik") i Danny DeVito.

44-letni aktor to kolejna znana osoba, która oficjalnie dołączyła się do akcji, aby nowoczesny stadion w Łodzi powstał przy al. Piłsudskiego. Na liście poparcia znajdują się m.in. aktorzy, politycy i sportowcy. To m.in. Marek Citko, Marcin Robak, Czesław Michniewicz, Tomasz Łapiński, Piotr Zelt, Witold Skrzydlewski, Jacek Bąk, Piotr Świerczewski, Jacek Krzynówek, Mirosław Szymkowiak, Paweł Janas, Mariusz Pudzianowski i Euzebiusz Smolarek.

W ostatnich dniach do akcji przyłączyli się też Franciszek Smuda, były selekcjoner reprezentacji Polski, a także Cezary Pazura, który poparł widzewiaków na Facebooku. "Chcę pozdrowić wszystkich Łodziaków i przyłączyć się do akcji "Stadion Widzewa. Tylko na Widzewie". Byłem łebkiem, kiedy na żywo podziwiałem tam Bońka, Surlita, Młynarczyka, I innych "geniusze piłki" z tego klubu!(...)" - napisał znany aktor na swoim profilu.

W najbliższym czasie do listy nazwisk mają dołączyć kolejne znane osoby, w tym m.in. Janina Sobolewska, wdowa po Ludwiku Sobolewskim, legendarnym prezesie Widzewa.

Więcej o stadionie na blogach Szymona Bujalskiego i Bartłomieja Derdzikowskiego.