Sylwester Cacek, szef Widzewa Łódź: "Bartłomiej Pawłowski zostaje z nami"

- Wysłaliśmy już do Jagiellonii pismo z informacją, że chcemy skorzystać z opcji transferu definitywnego, zgodnie z umową, którą zatwierdziła Komisja Licencyjna. Można już traktować tego piłkarza jako zawodnika związanego z Widzewem trzyletnim kontraktem - twierdzi Sylwester Cacek.
W przedostatniej kolejce sezonu piłkarze Widzewa zremisowali na wyjeździe z Koroną Kielce 0:0 i tym samym zapewnili sobie utrzymanie w ekstraklasie. Spotkanie z trybun oglądał Sylwester Cacek, szef łódzkiego klubu. - Trener ustalił ostrożną taktykę. Nie chciał zaryzykować, ale udało się zdobyć punkt, który zapewnił nam dalszą grę w ekstraklasie. Jeśli chodzi o mecz z Podbeskidziem, którym zakończymy rozgrywki, to liczę, że trener da szansę dublerom, którzy grali mniej. Z kilkoma zawodnikami przecież będziemy musieli się rozstać - mówi Cacek dla portalu widzewiak.pl.

Szef Widzewa odniósł się także do tematu pozyskania Bartłomieja Pawłowskiego. - Wysłaliśmy już do Jagiellonii pismo z informacją, że chcemy skorzystać z opcji transferu definitywnego, zgodnie z umową, którą zatwierdziła Komisja Licencyjna. Można już traktować tego piłkarza jako zawodnika związanego z Widzewem trzyletnim kontraktem - twierdzi Cacek.