Widzew rozpoczął sprzedaż karnetów na rundę jesienną

W pierwszej rundzie sezonu 2013/2014 Widzew rozegra u siebie aż 11 meczów
Widzew zmierzy się w nich z Zawiszą Bydgoszcz, Koroną Kielce, Górnikiem Zabrze, Jagiellonią Białystok, Podbeskidziem Bielsko-Biała, Ruchem Chorzów, Lechią Gdańsk, Cracovią Kraków, Pogonią Szczecin, Legią Warszawa oraz Śląskiem Wrocław.

Kibice, którzy zakupią karnet na jesienne mecze Widzewa, mogą liczyć na różnego rodzaju promocje. Te dotyczą między innymi studentów, którzy otrzymują 20-procentową zniżkę, a także kobiet i młodzieży do lat 14, seniorów oraz dzieci. Dla tej ostatniej grupy obowiązuje stała cena karnetu na trybuny B, C oraz D - informuje Widzew.

- Kilka dni temu poznaliśmy terminarz meczów rozgrywanych w nowym sezonie. Jesienią przy al. Piłsudskiego odbędzie się aż 11 spotkań, co tylko potwierdza, że zakup karnetu jest najlepszym rozwiązaniem dla kibiców Widzewa. Przygotowaliśmy nowe, atrakcyjniejsze ceny stałych wejściówek, aby zachęcić wszystkich do ich nabywania i regularnego wspierania drużyny. Np. cena karnetu na trybunę C jest o blisko 150 zł niższa w porównaniu z łączną ceną pojedynczych biletów na tę trybunę zakupionych w dniu meczu - mówi Michał Kulesza z zarządu klubu.

Do 1 lipca zakup karnetów możliwy jest wyłącznie za pośrednictwem systemu sprzedaży internetowej poprzez stronę www.ks-widzew.pl/zakup/. Z kolei do 7 lipca zarezerwowane są miejsca dla posiadaczy stałych wejściówek z rundy wiosennej poprzedniego sezonu.

Dokładne ceny biletów na Widzew.pl.