Krzysztof Chrobak, II trener Widzewa Łódź, odchodzi z klubu. Powód? Cięcie kosztów

Sobota jest ostatnim dniem w pracy Krzysztofa Chrobaka, II trenera Widzewa Łódź
Niedawno zapadła decyzja, że ze sztabem szkoleniowym łódzkiego klubu wraz z końcem miesiąca pożegna się Miłosz Stępiński, szef banku informacji. Okazuje się, że na tym nie koniec. Sobota jest bowiem ostatnim dniem dla Krzysztofa Chrobaka, II trenera Widzewa. 56-letni szkoleniowiec, który pełnił tę funkcję przez ostatni rok, odchodzi, bo klub musi ciąć koszty. W Widzewie doszli do wniosku, że z powodu redukcji kosztów uszczuplić trzeba także kadrę trenerską.

Funkcję II trenera Widzewa będzie pełnił Andrzej Woźniak, który pozostanie zarazem trenerem bramkarzy.

Komentarze (5)
Krzysztof Chrobak, II trener Widzewa Łódź, odchodzi z klubu. Powód? Cięcie kosztów
Zaloguj się
 • jazz1910

  Oceniono 56 razy 24

  Kondo, czy jak cie tam zwą. W twoim klubiku ciecia doprowadzly do tego, ze nie macie nawet zawodnikow. Nie macie boiska, kibicow, zawodnokow. Jest tylko jede trener. To jest kabaret chlopczyku :-)

 • loverewelka

  Oceniono 21 razy 7

  Chrobak idzie na 1-go trenera do jednej z drużyn w niższej lidze. Pejsy morda w kubeł.

  -ŁÓDZ-
  To miasto jest juz nasze
  -WIDZEW-

 • wstydzew1922

  Oceniono 12 razy 0

  Ten sam Wożniak, który był zdyskwalifikowany na 5 lat za korupcję? Nie ma co, wielki widzew hahahaha

  ------------------
  Data 1910 w historii Widzewa i na klubowym znaczku pojawiła się dopiero pod koniec lat 50. ubiegłego wieku. Był to efekt działań ówczesnej I sekretarz Komitetu Łódzkiego PZPR Michaliny Tatarkówny-Majkowskiej, która chciała mieć na swoim terenie najstarszy robotniczy klub sportowy w kraju. "Postarzonemu" o 12 lat Widzewowi władze partyjne w 1960 r. zorganizowały huczny jubileusz
  50-lecia.

  W 1998 roku w 5 tomie kolekcji klubów encyklopedii piłkarskiej Fuji poświęconym głównie historii Widzewa (podtytuł: 75 lat prawdziwej historii RTS 1922-1997) autorzy wskazują, że walne zgromadzenie założycielskie RTS Widzew odbyło się 24 stycznia 1922 r., a statut klubu został zatwierdzony mocą postanowienia Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi 29 marca 1922 r. Widzew, jako nowo powstały a nie reaktywowany klub, w 1922 r. został przyjęty w poczet Łódzkiego OZPN i rozpoczął grę w najniższej klasie rozgrywkowej.

  Źródło: ekstraklasa.net

 • kono2291

  Oceniono 59 razy -23

  Jesteście wielcy. Kabareton wygralibyście w cuglach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX