Sport.pl

Piłkarze Widzewa Łódź nadal będą grać w sprzęcie Vigo

W sezonie 2013/2014 drużyna Widzewa Łódź występować będzie w strojach marki Vigo.
- Marka Vigo jest już utożsamiana z Widzewem. Nasza współpraca trwa od kilku sezonów i tak samo będzie w najbliższych rozgrywkach. Kibice w całej Polsce znów zobaczą zawodników Widzewa w koszulkach tej firmy. Vigo przygotuje dla nas nową dedykowaną kolekcję koszulek. Wkrótce zostanie ona zaprezentowana. Wraz z rozpoczęciem rozgrywek koszulka pojawi się oczywiście również w sprzedaży - mówi Michał Kulesza, członek zarządu RTS Widzew Łódź SA.

- Nasza strategia zakładała długofalową współpracę z klubem z ekstraklasy. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy, dlatego przez kolejny rok będziemy razem z Widzewem. Przygotowaliśmy nową kolekcję meczową, w której zawodnicy wybiegną na pierwsze spotkanie ligowe z Legią Warszawa - mówi Kamil Kujawiński, współwłaściciel Vigo.

Widzew współpracuje z Vigo od rundy wiosennej sezonu 2009/2010. W następnym sezonach widzewiacy grali już na poziomie ekstraklasy. Klub dysponuje trzema kompletami strojów: czerwonym, białym oraz żółto-czarnym.

Więcej o:
Komentarze (10)
Piłkarze Widzewa Łódź nadal będą grać w sprzęcie Vigo
Zaloguj się
 • 1910gamelin

  Oceniono 20 razy 6

  Admin ...prośba wez pousuwaj to dziadostwo , klubu nie mają to smietnik robią pod tekstami o Widzewie - a do ciebie pajacu : z loginu proponuję trzy zera zostawic :p

 • tadeushek

  Oceniono 16 razy 2

  Cokolwiek się dzieje WIDZEW na zawsze !!!

 • okregowiec.2013

  Oceniono 14 razy 0

  ...niech sobie miłośnicy okręgowej drużynki piszą swoje "mądrości",tym więkasza ich dopadnie zgryzota jak Widzew spokojnie się utrzyma,już w tym sezonie mieliśmy spaść,licencji mieliśmy nie dostać,stadion miejski miał być budowany na al.choojni.....tak to jest gdy się czyta szmatławca "weszło",następują nieodwracalne zmiany w mózgu i później mamy tutaj takich ćwierćinteligentów typu"totylkoja000".....są to typowi przedstawiciele nieistniejącego potworka,dwa zwoje w mózgu,nie wymagajmy od nich zbyt wiele.

 • kossaga

  Oceniono 19 razy -9

  jedyni chętni ubrać spadkobierców Lenina ,Stalina i Millera
  równia pochyła dla czerwonego tworu !!
  bye bye

 • totylkoja000

  Oceniono 34 razy -14

  Ale to już ostatni rok waszej współpracy z klubem ekstraklasowym. Za rok Widzew w PIERWSZEJ LIDZE

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX