Trwa sprzedaż karnetów na mecze Widzewa Łódź. Teraz także "stacjonarnie"

Od kilkunastu dni trwa sprzedaż internetowa karnetów na jesienne mecze Widzewa rozgrywane przy al. Piłsudskiego. Do tej pory stałe wejściówki można było nabywać wyłącznie poprzez stronę www.ks-widzew.pl/zakup. Teraz rozpoczęła się stacjonarna sprzedaż stałych wejściówek.
- Karnety są w otwartej sprzedaży od 21 czerwca. Jednak do tej pory można było je nabywać wyłącznie drogą internetową. Teraz rozpoczęliśmy stacjonarną sprzedaż stałych wejściówek. Wszystkich kibiców Widzewa zapraszamy do oznaczonego punktu informacyjnego usytuowanego przy stadionie, a także do naszego oficjalnego sklepu, gdzie można nabywać oryginalne koszulki meczowe, a także wiele innych gadżetów - mówi Michał Kulesza, członek zarządu i rzecznik prasowy Widzewa.

Karnety na Widzew są do nabycia w atrakcyjnych cenach, które zostały specjalnie przygotowane na jesień 2013 r. Osoby, który zakupiły stałą wejściówkę na poprzednią rundę (wiosna 2013 r.), otrzymają promocję za kontynuację. Rabaty obejmują także studentów, kobiety i dzieci do lat 14, a także seniorów od 65. roku życia. Klub nie zapomniał także o swoich najmłodszych kibicach. Na znaczne ulgi mogą liczyć dzieci do lat 5.

Karnety można na razie nabywać w punkcie informacyjnym przy stadionie przy al. Piłsudskiego (od strony ul. Tunelowej) od poniedziałku do piątku w godzinach 12-19 oraz w soboty w godzinach 10-16.

Ceny karnetów można znaleźć na oficjalnej stronie Widzewa.