Ostatni sparing Widzewa Łódź przed startem ekstraklasy. Wstęp dla kibiców z karnetami

W sobotę o godz. 18 na swoim stadionie piłkarze Widzewa zmierzą się z Wisłą Płock. To ostatni sprawdzian przed rozpoczęciem rozgrywek ekstraklasy.
Za tydzień drużyna z al. Piłsudskiego zmierzy się na wyjeździe z Legią Warszawa w pierwszej kolejce nowego sezonu. Inauguracyjne spotkanie w Łodzi zaplanowano na 26 lipca. Tego dnia odbędzie się pojedynek Widzewa z Zawiszą Bydgoszcz.

W sobotę o godz. 18 widzewiacy rozegrają ostatni sparing przed startem ligi. Zespół prowadzony przez Radosława Mroczkowskiego na własnym stadionie zmierzy się z Wisłą Płock. Spotkanie będą mogli obejrzeć wszyscy kibice Widzewa, którzy wykupili karnety na nadchodzącą rundę.

- W Widzewie zaszło sporo zmian kadrowych. Do drużyny dołączyli nowi gracze. Część z nich nadal przechodzi testy. Tym samym jesienią zobaczymy przybudowany zespół, złożony z zawodników młodych, którzy w każdym meczu muszą pokazywać charakter, wolę walki i chęć zwycięstwa. Próbą generalną będzie sobotni sparing z Wisłą. Chcemy, aby obejrzało go liczne grono naszych kibiców, którzy zakupili bądź zakupią do tego momentu karnety. Oprócz możliwości zobaczenia na żywo ostatniego sparingu Widzewa przygotowaliśmy dla tych osób inne niespodzianki. Zapraszamy na al. Piłsudskiego już od godz. 17 - mówi Michał Kulesza, członek zarządu RTS Widzew Łódź S.A.

Kibice kupujący gadżety w Oficjalnym Sklepie Widzewa otrzymają w sobotę 20 proc. rabatu. Z kolei osoby, które zakupią karnety na jesienne mecze do dnia 13 lipca 2013 r., będą mogły liczyć na 10 proc. rabat przy zakupie oryginalnej koszulki meczowej Widzewa, w której zawodnicy występować będą w najbliższym sezonie.

Karnety można na razie nabywać w punkcie informacyjnym znajdującym się przy stadionie (od strony ul. Tunelowej) od poniedziałku do piątku w godzinach 12-19 oraz w najbliższą sobotę w godzinach 10-18.20. Z kolei Oficjalny Sklep Widzewa przy al. Piłsudskiego 124/136 w wakacje czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 11-18 oraz w najbliższą sobotę w godzinach 9-20.