Nowy partner Widzewa. To firma Ecorson

Widzew podpisał umowę z firmą Ecorson, zajmującą się produkcją oraz sprzedażą farb dekoracyjnych i stiuków.
Nowy partner łódzkiego klubu posiada kilkadziesiąt oddziałów w całej Polsce. W ramach współpracy na oficjalnej stronie klubu (widzew.pl) pojawi się logotyp firmy. Ponadto reklamy nowego partnera Widzewa zostaną umiejscowione na stadionie przy al. Piłsudskiego.

- Dziękujemy firmie Ecorson za zaangażowanie w klub. Liczymy, że inne firmy z naszego regionu także reklamować będą się na stadionie przy al. Piłsudskiego. Nie zapominajmy, że jesteśmy jedynym klubem piłkarskim, który gra w najwyższej klasie rozgrywkowej - mówi Michał Kulesza z zarządu Widzewa.

- RTS Widzew to znany, kultowy klub sportowy, cieszymy się, że możemy go wspierać - mówi z kolei Jarosław Kubiak, właściciel firmy Ecorson. - Bogate tradycje sportowe przysporzyły mu wiernych i wspaniałych kibiców rozsianych po całej Polsce. Między innymi na tym tle chcemy również i my rozpowszechniać markę swoich produktów, docierając do szerszego grona klientów. Wierzymy, że nawiązana współpraca przyniesie satysfakcję obu stronom w dalszym rozwoju i pozwoli ją kontynuować.