Komisja Licencyjna podjęła decyzję w sprawie Bartłomieja Pawłowskiego

Widzew może wypożyczyć Bartłomieja Pawłowskiego do Malagi pod warunkiem, że najpierw zapłaci za niego Jagiellonii Białystok
Komisja Licencyjna zakończyła już obrady i podjęła decyzję, ale - na godz. 17 - uchwała formalnie nie weszła jeszcze w życie, bo podpisać ją musi jej przewodniczący Krzysztof Sachs. Komisja obradowała w Warszawie, a Sachs jest we Wrocławiu. Jeszcze dziś ma jednak dostać mailem uchwałę i ją podpisać. Wcześniej oczywiście naradzał się w tej sprawie z innymi członkami komisji.

Uznała ona, że Widzew zdecydował o wykupieniu Pawłowskiego z Jagiellonii Białystok zanim na łódzki klub został nałożony zakaz transferowy. Widzew może więc wypożyczyć 20-latka do Malagi. Jest jeden warunek - musi już teraz, a nie w grudniu, na co pozwala umowa wypożyczenia z klubu z Białegostoku - zapłacić Jagiellonii za transfer definitywny. To 200 tys. zł i podobno w Widzewie mają te pieniądze.

Jeszcze we wtorek lub w środę rano działacze chcą sfinalizować wypożyczenie Pawłowskiego do Malagi. Wszystkie warunki - co potwierdził na Twitterze Michał Wlaźlik z zarządu Widzewa - zostały już ustalone.

Czy Bartłomiej Pawłowski poradzi sobie w Maladze?