Biuro ochrony Sheriff Security partnerem Widzewa

Firma specjalizująca się w ochronie imprez masowych, ochronie fizycznej obiektów oraz monitoringiem obiektów została nowym partnerem Widzewa
W ramach współpracy, na oficjalnej stronie klubu - widzew.pl - pojawi się reklama Biura Ochrony. Ponadto reklamy nowego partnera Widzewa zostaną umiejscowione na koronie stadionu przy al. Piłsudskiego.

Dodatkowo reklama Sheriff Security pojawi się na bandach podczas wybranych meczów domowych Widzewa w rundzie jesiennej 2013.

- To kolejny partner z Łodzi, który związał się z naszym klubem. Już podczas ostatniego meczu z Zawiszą Bydgoszcz na stadionie przy al. Piłsudskiego widoczne były reklamy naszego partnera. Jednocześnie zapraszamy kolejne firmy z Łodzi, by zaangażowały się we współpracę z Widzewem i razem z nami grały w T-Mobile Ekstraklasie - mówi Michał Kulesza z zarządu klubu.

- Od zawsze byłem sympatykiem łódzkiego Widzewa i tym bardziej cieszy mnie fakt, że obecnie mogę mieć swój wkład w rozwój drużyny z al. Piłsudskiego. Wierzę, że jest to początek wieloletniej współpracy, która z pewnością okaże się bardzo korzystna zarówno dla nas, jak i dla klubu. Zapraszam wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą, a innych partnerów klubu pragnę poinformować, że specjalnie dla nich przygotowaliśmy dedykowaną ofertę - mówi Łukasz Rudowski, właściciel Sheriff Security.