Kolejna firma wspiera Widzewa. To...

Widzew podpisał umowę z Firmą Handlowo-Usługową ?Ale?
To firma zajmującą się montażem wszelkiego rodzaju rolet i żaluzji, kompleksowym praniem wszelkiego rodzaju dywanów, wykładzin, kanap, tapicerki samochodowej, jak również świadczeniem usług w zakresie remontów. Pełna oferta firmy na stronach: alerolety.com.pl, alepranie.com.pl oraz aleremonty.com.pl.

Nowy partner Widzewa swoje usługi oferuje na terenie Łodzi i Warszawy.

W ramach współpracy, na oficjalnej stronie klubu - widzew.pl - pojawi się logotyp i baner reklamowy Firmy Handlowo-Usługowej "Ale". Dodatkowo 20 proc. wartości usługi na hasło "Widzew" jest przekazywane na łódzki klub.

- Firma Ale to kolejna "widzewska" firma pomagająca klubowi. Zapraszamy do korzystania z jej usług, bo dzięki temu można wspierać nasz klub. 20 proc. wartości usługi realizowanej na hasło "Widzew" będzie przekazywane na klub - mówi Michał Kulesza z zarządu Widzewa.

- Odkąd sięgam pamięcią, Widzew był bliski memu sercu. Jako czynny kibic cieszę się z obopólnych korzyści płynących z rozpoczętej współpracy - mówi Piotr Płocki, właściciel firmy Ale.

Firmy, które zainteresowane są dołączeniem do grona partnerów Widzewa, mogą kontaktować się z klubem pod adresem e-mail: biznes@widzew.pl.