Polanica Zdrój oficjalną wodą mineralną Widzewa

Firma Sandigo, producent wody mineralnej Polanica Zdrój, zwiększyła swoje zaangażowanie w Widzew
W ramach współpracy w okresie obowiązywania umowy firma otrzymała prawo posługiwania się tytułem: "Oficjalna Woda Widzewa Łódź". Dodatkowo reklama produktu "Polanica Zdrój" pojawi się na bandach reklamowych podczas meczów Widzewa rozgrywanych na stadionie przy al. Piłsudskiego. Firma zaopatrzy również klub w swój produkt.

Ale to nie wszystko. Od każdej sprzedanej butelki "Polanicy Zdrój" na terenie województwa łódzkiego Widzew ma również zapewnioną stałą prowizję.

- Wszystkich kibiców Widzewa zapraszamy do kupowania "Oficjalnej Wody Widzewa Łódź". Osoba nabywającą "Polanicę Zdrój" w województwie łódzkim wspomaga także klub. Liczymy, że dzięki temu korzyści osiągnie zarówno Widzew, jak i nasz partner - mówi Michał Kulesza z zarządu Widzewa.

- cieszymy się bardzo, że przedłużyliśmy umowę z Widzewem. W tym roku chcemy stać się wodą bardziej rozpoznawalną na łódzkim rynku tak, aby każdy kibic mógł wspierać swój klub, zakupując nasze produkty. Wspieranie klubu, któremu kibicuje się od lat, to miłe uczucie, zachęcam wszystkich łódzkich biznesmenów - mówi Igor Pietruszewski, wiceprezes zarządu Sandigo.