Weekend w III lidze. Szlagier w Tomaszowie. Rezerwy Widzewa grają u siebie

Hitem 5. kolejki w III lidze będzie mecz w Tomaszowie Mazowieckim. Prowadząca w tabeli Lechia zagra z wiceliderem Bronią Radom
Do tej pory piłkarze Lechii nie stracili nawet punktu, a do tego w czterech meczach strzelili aż 14 goli, najwięcej z całej ligi. Broń ma z kolei na koncie dwa punkty mniej, ale za to ma Jakuba Chrzanowskiego, lidera strzelców ligi, który zdobył już pięć bramek. Stawką meczu będzie fotel lidera.

Ciekawie zapowiadają się też mecze Warty Sieradz z rezerwami GKS Bełchatów i Mechanika Radomsko z WKS Wieluń. Zwycięzcy należy upatrywać w drużynach WKS i Warty, które zajmują odpowiednio trzecie i czwarte miejsce w tabeli. Ich rywale z kolei znajdują się w strefie spadkowej. Rezerwy Widzewa zagrają za to u siebie z Żyrardowianką. Początek meczu w niedzielę o godz. 13.

Oto program 5. kolejki. Sobota: Sokół Aleksandrów - GKP Targówek (godz. 11), Huragan Wołomin - Ursus Warszawa (14), Warta Sieradz - GKS II Bełchatów (16), Mechanik Radomsko - WKS Wieluń (17), Pilica Białobrzegi - Zawisza Rzgów (17), Start Otwock - Pogoń Grodzisk Mazowiecki (17), MKS Kutno - Mazur Karczew (17); niedziela: Lechia Tomaszów - Broń Radom (11), niedziela: Legia II Warszawa - Omega Kleszczów (12), Widzew II - Żyrardowianka (13).