Pięciu piłkarzy Widzewa Łódź wyjeżdża na zgrupowania reprezentacji

Z powodu przerwy ligowej w najbliższych dniach kilku piłkarzy Widzewa Łódź będzie przebywało na zgrupowaniach swoich reprezentacji.
W poniedziałek z klubu z al. Piłsudskiego wyjechał Kevin Lafrance, którego czeka 15-godzinna podróż. Z Warszawy poleciał do Dohy, a stamtąd do Seulu, gdzie w weekend zagra w meczu towarzyskim Korei Południowej z Haiti.

W zaczynającym się w poniedziałek zgrupowaniu reprezentacji Polski U-20 w Gutowie Małym uczestniczy już Bartłomiej Kasprzak. Młody pomocnik został powołany na mecze z Niemcami i Włochami w ramach Turnieju Czterech Narodów. Z kolei we wtorek Patryk Stępiński rozpocznie obóz z kadrą U-19 przed towarzyskim dwumeczem ze Słowacją.

Powołany został też Veljko Batrović. Pomocnik Widzewa wyjechał na zgrupowanie reprezentacji Czarnogóry U-21, która 10 września w Podgoricy zmierzy się z Rumunią w eliminacjach do młodzieżowych mistrzostw Europy.

W niedzielę na kadrze Łotwy do lat 23 ma się stawić Eduards Visnakovs. Najlepszy strzelec łódzkiego zespołu dwa dni później zagra przeciwko Anglii.