Restauracja Montenegro nowym partnerem Widzewa Łódź

Restauracja Montenegro, specjalizująca się w serwowaniu dań kuchni bałkańskiej, została nowym partnerem Widzewa Łódź.
W ramach współpracy na oficjalnej stronie klubu - widzew.pl oraz na widzewskim Facebooku pojawi się ekspozycja informacji o współpracy pomiędzy restauracją a klubem. W dodatku reklama restauracji Montenegro pojawi się na bandach LED podczas meczów Widzewa w Łodzi w rundzie jesiennej 2013.

Restauracja Montenegro mieszcząca się w Łodzi przy ul. Wólczańskiej 51 zaprasza wszystkich kibiców na dania kuchni bałkańskiej. Gości Montenegro w bałkański klimat wprowadza nie tylko smak i zapach serwowanych potraw, ale także czarnogórska muzyka i wystrój wnętrza. Kibice Widzewa posiadający karnet na rundę jesienną otrzymają 5 proc. rabatu.

- Od dłuższego czasu podkreślamy, że zależy nam na współpracy z różnego rodzaju firmami, które na co dzień funkcjonują w Łodzi. W ostatnim czasie pozyskaliśmy kilku takich partnerów, a teraz dołączyła do nich restauracja Montenegro. Jednocześnie zapraszamy do współpracy kolejne firmy z naszego regionu - mówi Michał Kulesza, członek zarządu RTS Widzew Łódź S.A.

- Korzyści z nawiązanej współpracy czerpać będzie nie tylko klub, ale i także jego kibice. Na łódzkim rynku Montenegro funkcjonuje już od dłuższego czasu, a kibice Widzewa mogą w restauracji spotkać także swoich zawodników. Regularnie pojawia się w niej m.in. Veljko Batrović - mówi Dragan Popović, właściciel Montenegro.