Firma HDS Krakus nowym partnerem Widzewa Łódź

Firma HDS Krakus zajmująca się przewozem towarów na terenie całej Polski będzie reklamowała się podczas meczów Widzewa.
To łódzka firma, która specjalizuje się w transporcie ciężarowym maszyn nowych i używanych, części maszyn, elementów konstrukcyjnych, szkła w skrzyniach, kabli w kręgach, surowców itp.

HDS Krakus swoją ofertę kieruje do zakładów z całego kraju. Firma ma doświadczenie przy przeprowadzkach małych firm produkcyjnych i dużych przedsiębiorstw. Zajmuje się też nietypowymi przeprowadzkami - hale produkcyjne, ciężki sprzęt czy maszyny. Przeprowadzki są przeprowadzane przy zachowaniu zasad BHP, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo przenoszonemu mieniu.

W ramach współpracy, na oficjalnej stronie klubu - widzew.pl - pojawi się logotyp "HDS Krakus". Ponadto reklama nowego partnera Widzewa zostanie umiejscowiona na stadionie przy al. Piłsudskiego.

- Reklama firmy HDS Krakus pojawi się na stadionie przy al. Piłsudskiego po raz pierwszy. Jest to kolejna firma z Łodzi, którą zainteresowała nasza oferta. Prowadzimy rozmowy z kolejnymi firmami i niewykluczone, że w najbliższym czasie i one dołączą do grona partnerów klubu - mówi Michał Kulesza z zarządu Widzewa.