Widzew ma nowego sponsora. To firma Aflofarm. Lek na potencję na koszulkach piłkarzy

- Mam bardzo miłą wiadomość. Firma Aflofarm została głównym sponsorem Widzewa - ogłosił w południe Paweł Młynarczyk, prezes Widzewa. Na razie firma farmaceutyczna z Pabianic będzie wspomagała klub do końca roku
- To akcja pilotażowa. Chcemy zobaczyć, czy to jest dla nas dobry kierunek. Na ile nasz produkt - suplement diety Braveran - wzmocni swój wizerunek w oczach naszych odbiorców - tłumaczy Andrzej Tomasik z firmy Aflofarm. I on, i Młynarczyk, nie wykluczają jednak dalszej współpracy.

- Widzew, mimo swoich kłopotów, wciąż jest marką. To jedyny klub z naszego województwa, który występuje w T-Mobile Ekstraklasie. Postrzegamy go jako markę, w którą warto inwestować. Dla naszego i klubu dobra - mówi Tomasik.

Już w niedzielnym meczu z Legią piłkarze Widzewa zagrają z logo produktu Aflofarmu - to Braveran, suplement diety, który pomaga wywołać i wzmocnić erekcję, a także sprzyja utrzymaniu sprawności seksualnej. - Mam nadzieję, że już w niedzielę będziemy wspólnie z kibicami świętować naszą współpracę z Widzewem i wygraną z Legią - skończył Tomasik. Dodał też, że zaprasza inne firmy z Łodzi i województwa do inwestowania w klub z al. Piłsudskiego.

Młynarczyk: - Znajdzie się miejsce także dla innych firm. I z takimi firmami rozmawiamy.

Więcej o: