Widzew Łódź już w drodze do Uniejowa. Zobacz, kto pojechał z zespołem

Piłkarze łódzkiego Widzewa w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej nie wyjadą na zagraniczny obóz. Drużyna Artura Skowronka jest już jednak w drodze do Uniejowa, gdzie przez najbliższe dni będzie budować formę
Piłkarze Widzewa do Uniejowa wyjechali w piątek rano. Na miejsce dotrą jednak po południu, a wszystko za sprawą faktu, że w drodze zawodnicy odbędą pierwszy trening. Drugie piątkowe zajęcia zaplanowano na wieczór, już na obiektach w Uniejowie.

Oprócz piłkarzy z ekstraklasy Skowronek zdecydował się powołać na zgrupowanie ze sobą dwóch graczy z rezerw. To Maksymilian Rozwandowicz i Arkadiusz Kasperkiewicz. Przypomnijmy, że obaj trenowali kiedyś z pierwszą drużyną Widzewa.

Ostatecznie do autokaru do Uniejowa nie wsiedli Jonathan De Amo Perez oraz Princewill Okachi, którzy są kontuzjowani i będą rehabilitować się w Łodzi. Z drużyną Widzewa na obozie nie będą trenować także Tomasz Kowalski i Karol Tomczyk, którzy odbywają zajęcia w rezerwach. W Uniejowie zabraknie także Alexa Bruno, który przez spóźnienie musi odbudować formę w Łodzi.

W sobotę Widzew zagra mecz kontrolny z Radomiakiem Radom.Kadra Widzewa na obóz w Uniejowie (za widzew.pl):

Maciej Mielcarz, Patryk Wolański, Maciej Krakowiak, Marcin Kaczmarek, Bartłomiej Kasprzak, Eduards Visnakovs, Aleksejs Visnakovs, Mariusz Rybicki, Krystian Nowak, Kevin Lafrance, Alen Melunović, Rafał Augustyniak, Piotr Mroziński, Patryk Stępiński, Michał Jonczyk, Łukasz Staroń, Veljko Batrović, Dawid Kwiek, Povilas Leimonas, Marcin Kikut, Michał Płotka, Maksymilian Rozwandowicz, Arkadiusz Kasperkiewicz.