Na Widzewie znów będą wybierać piłkarza meczu

W sobotę o godz. 15.30 Widzew zmierzy się u siebie z Piastem Gliwice. To pierwsza w tym roku okazja do wyboru najlepszego piłkarza meczu w łódzkiej drużynie
"Piłkarz Meczu" to nagroda dla najlepszego zawodnika Widzewa, która będzie przyznawana i wręczana po każdym meczu ligowym rozgrywanym na stadionie przy al. Piłsudskiego. Pomysłodawcą tej akcji i fundatorem nagród dla wyróżnionych zawodników - zegarków z limitowanej serii Champions League oraz pamiątkowych statuetek - jest Joanna Skrzydlewska, poseł do Parlamentu Europejskiego, która od lat wspiera łódzki sport.

- Zimą Widzew został wzmocniony, do drużyny dołączyło kilku nowych, doświadczonych piłkarzy, którzy teraz będą walczyli nie tylko o jak najlepszy wynik swojego zespołu, ale też o miano piłkarza meczu - mówi Skrzydlewska. - Wszyscy trzymamy kciuki za Widzew i liczymy, że wiosną drużyna będzie się prezentować bardzo dobrze. Mam nadzieję, że kapituła nagrody dla piłkarza meczu, w której wraz ze mną są byli piłkarze Widzewa, będzie mieć wiosną trudne zadanie, by wskazać piłkarza najlepszego z najlepszych.