Sport.pl

Budowa stadionu dla Widzewa. Termin składania ofert znów wydłużony. Firmy przysłały 99 pytań

Z powodu kolejnych 99 pytań nadesłanych do UMŁ, miasto postanowiło przedłużyć termin składania ofert na budowę stadionu przy al. Piłsudskiego do 15 maja.
W pierwszym terminie firmy zainteresowane wzięciem udziału w przetargu mogły zgłaszać się do 30 kwietnia. Z powodu dużej liczby pytań datę tę wydłużono jednak do 14 maja. Jak się okazuje, na dotychczasowych 419 pytaniach się jednak nie skończyły, a potencjalni wykonawcy przysłali do UMŁ kolejne 99 pytań. W związku z tym magistrat postanowił przedłużyć termin o jeden dzień.

Przypomnijmy, że władze Łodzi na zaprojektowanie i budowę stadionu przy al. Piłsudskiego wraz z przebudową okolicznej infrastruktury zapisały w budżecie 170 mln zł. Za taką kwotę wykonawca ma zbudować stadion z przynajmniej trzema trybunami i na minimum 15 tys. miejsc.

Więcej o:
Komentarze (18)
Budowa stadionu dla Widzewa. Termin składania ofert znów wydłużony. Firmy przysłały 99 pytań
Zaloguj się
 • dvd-thx

  Oceniono 22 razy 14

  Nie ma co się spinać Pani Prezydent ŁKS już zapieła w całość w przypaku Widzewa rozpina.
  Totalna klapa!!!

 • donald-tusek

  Oceniono 31 razy 7

  Stadion dla Widzewa oddala się lotem błyskawicy. Wciąż będą napływać pytania, aż DO WYBORÓW. A potem niech się martwią inni

 • dr.webb10

  Oceniono 18 razy 6

  k...a w Wawie miasto Leglej postawilo stadion a drugiemu klubowi Polonii miasto wyremontowalo i tam nikt nie placze ze drugi klub stolicy nie ma nowegoi stadionu bo Polonia gra w 4 lidze? a w Łodzi buduje sie trybune i boiska treningowe amatorskiemu akademickiemu klubowi ktory gra w 4 lidze nie wiadomo czy pare lat nie bedzie gral w nizszych ligach,a drugiemu klubowi kladzire sie klody pod nogi... firmy (wykonawcy) zadaja pytania ile mozna niech powiedza konkretnie czy podejma sie tej inwestycji budowy stadionu i tak bede przedluzac specjalnie k...a przeciez to jest chore? jakby Widzew gra zamiast Kalesu w 4 lidze Zdanowska powiedziala by stadion w obecnej sytuacji Widzewowi jest nie potrzebny jak awansuje to tak? komu by miasto stadion postawilo? Kalesowi! taka jest prawda!!! to ja sie pytam po co im trybuna i boiska treningowe zamiast miasto powinno wyremontowac im stadion na chojni dopuki Kales nie bedzie gral w ekstraklasie tanie wyszedlby koszt remontu niz budowa trybuna za prawie 100 baniek? takie rzeczy tylko w Łodzi!!! Zdanowska uciesze sie jak po wyborach juz cie nie bedzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • dr.webb10

  Oceniono 32 razy 2

  zeby nie okazalo sie ze ta kasa przeznaczona na budowe stadionu Widzewa przesunie na budowana juz trybune na chojni tak ze powstanie jeden stadion obym sie myli... nigdy tam grac nie bedziemy? "STADION DLA WIDZEWA TYLKO NA PILSUDSKIEGO 138"

 • katolik39

  Oceniono 19 razy 1

  Jaki znowu stadion ?????

 • opin7

  Oceniono 4 razy 0

  @icek_saganowski
  100/100 :)

 • dr.webb10

  Oceniono 30 razy -2

  ile k...a ile jeszcze bedzie tych pytan mialo byc do 15 maja teraz okazuje sie ze jeszcze firmy przyslaly 99 pytan? niedligo przekroczy 1000,rok minie i ch.j ze stadionu bedzie niech miasto powie prawde czy stadion powstanie czy nie? na chojni buduja ( nikomu nie potrzebna) trybune ( stadion) tam szybko znalezli wykonawce u nas zawsze sa jakies trudnosci

 • kono2291

  Oceniono 11 razy -3

  Na wsidzewie niech buduje wójt Błaszek

 • marcinbgd

  Oceniono 49 razy -17

  jako głos z zewnątrz, z poza Łodzi dobrze wam radzę, nie bądźcie głupi i zróbcie jeden wspólny stadion dla Widzewa i ŁKSu. Wyjdzie znacznie taniej oraz dzięki temu łatwiej będzie utrzymać taki stadion a do tego zamiast budować dwa małe można wybudować jeden duży dzięki czemu może uda się czasem mecze towarzyskie reprezentacji zorganizować lub U21.
  Na takim stadionie obie drużyny będę mogły czuć się jak u siebie ponieważ buduje się dwie szatnie gospodarzy(Widzewa i ŁKS) i jedną szatnię gości. Kibice jednego klubu mogą za "swoją" trybunę uważać np trybunę z jednej strony a drudzy z drugiej strony. Zawsze gdy Widzew będzie grał u siebie ŁKS będzie grał na wyjeździe i odwrotnie. Naprawdę idźcie na to opłaci się wam obu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX