Młodzi kibice Widzewa mogą spędzić Dzień Dziecka na stadionie

1 czerwca na stadionie przy al. Piłsudskiego odbędzie się impreza pod hasłem ?Dzień Dziecka na Widzewie?
- Na co dzień nasi piłkarze odwiedzają dzieci w szkołach oraz różnych placówkach oświatowych. Teraz najmłodszych zapraszamy na Widzew. Wspólnie ze Stowarzyszeniami Kibiców przygotowaliśmy na ten dzień wiele atrakcji, a całość imprezy trwać będzie kilka godzin. Emocji na pewno nie zabraknie - mówi Cezary Świątczak, dyrektor klubu.

Kilkugodzinny "Dzień Dziecka na Widzewie" odbędzie się na boisku bocznym przy al. Piłsudskiego. Rozpocznie się 1 czerwca o godz. 12. Jednym z głównych elementów całej imprezy będzie turniej piłkarski szkół. Ponadto dla najmłodszych przygotowanych zostało wiele innych atrakcji.

Podczas "Dnia Dziecka na Widzewie" odbędzie się m.in. konkurs rzutów karnych, zawody w żonglowaniu piłką i pokonywaniu slalomu piłkarskiego. Dzieci będą miały także okazję zmierzenia czasu swojego biegu za pomocą profesjonalnego sprzętu, z którego na co dzień korzysta pierwsza drużyna Widzewa Łódź. Nad całością prawidłowego przebiegu wszystkich konkursów oraz atrakcji czuwać będzie sztab szkoleniowy zespołu Widzewa oraz zawodnicy.

Najmłodsi Kibice Widzewa biorący udział w dniu dziecka mogą liczyć na różnego rodzaju nagrody i widzewskie gadżety.