Przemysław Cecherz we wtorek zostanie trenerem Widzewa? "Jestem dobrej myśli"

Przemysław Cecherz już we wtorek może zostać ogłoszony jako nowy trenerem Widzewa Łódź.
Jak dowiedział się Łódź.sport.pl, Cecherz jest bardzo blisko pracy w klubie z al. Piłsudskiego. 41-letni szkoleniowiec spotkał się w poniedziałek z szefami Widzewa i rozmawiał z nimi o warunkach ewentualnej współpracy. - Szefowie klubu przedstawili mi swoje warunki, a ja im swoją wizję. Rozstaliśmy się w dobrych nastrojach i dlatego jestem dobrej myśli. Decyzja ma zapaść we wtorek, a najpóźniej w środę - mówi Łódź.sport.pl.

Cecherz ostatnio prowadził Kolejarza Stróże, a wcześniej był związany z wieloma innymi pierwszoligowymi klubami, dlatego ma duże doświadczenie na zapleczu ekstraklasy. - Jeśli się nie mylę, jestem trenerem z największą liczbą meczów w pierwszej lidze, a na pewno tak jest w ostatnich latach. Być może więcej spotkań na koncie ma tylko Bogusław Baniak. Z pewnością jednak znam pierwszą ligę od podszewki i wiem, że to trudne rozgrywki. Zdaję sobie sprawę, że drużynę Widzewa trzeba praktycznie przygotowywać od nowa, ale jestem gotowy to zrobić - dodaje szkoleniowiec.

Cecherz, który jest łodzianinem, podkreśla, że jest widzewiakiem z krwi i kości. - Kibicuję mu od 1984 r., gdy w Widzewie grał mój brat. Pamiętam m.in. jego gola w derbach na ŁKS-ie - kończy.