Sport.pl

Widzew rundę wiosenną I ligi rozegra w Piotrkowie Trybunalskim

Wszystko wskazuje na to, że łódzki Widzew rundę wiosenną sezonu 2014/2015 rozegra na stadionie Concordii w Piotrkowie Trybunalskim. Wszystko za sprawą faktu, że przy al. Piłsudskiego rozpocznie się budowa nowego stadionu
W poniedziałek wiceprezydent Piotrkowa Andrzej Kacperek spotkał się z Cezarym Świątczakiem, dyrektorem Widzewa. Mimo faktu, że początkowo łodzianie mieli grać w Aleksandrowie Łódzkim, ostatecznie wybrano obiekt Concordii. - Władze miasta podeszły do sprawy bardzo poważnie - mówi Świątczak. - Było sporo konkretów. Wszystko dopracujemy jeszcze w czasie rundy jesiennej, ale na tę chwilę można powiedzieć, że chcemy grać w Piotrkowie, tym bardziej, że mamy tam sporo kibiców.

Kacperek dodał z kolei, że umowa z Widzewem będzie dotyczyła nie tylko gry pierwszoligowca w Piotrkowie, ale również wakacyjne akcje piłkarskie z udziałem łódzkich zawodników dla najmłodszych.

Więcej o:
Komentarze (13)
Widzew rundę wiosenną I ligi rozegra w Piotrkowie Trybunalskim
Zaloguj się
 • kraq

  Oceniono 21 razy 1

  nareszcie będą u siebie! :)

 • mihal501

  Oceniono 28 razy -4

  Rodowici z Piotrkowa się ucieszą, ha,ha,ha,ha,ha ...

 • jarek.malik

  Oceniono 37 razy -7

  Czytam sobie komentarze kibiców klubu ze wschodu pod artykułami dot. Łódzkiego Klubu Sportowego z 2011 roku i śmieję się do rozpuku.

  Przysłowie - "Nie śmiej się dziadku z cudzego wypadku. Dziadek się śmiał i to samo miał." jest takie prawdziwe.

 • jazz1922

  Oceniono 31 razy -9

  @saymon1908
  Nie wiesz, że oni mają wszędzie kibiców? Cała Polska 100% widzew :) Typowa widzewska bujna wyobraźnia.

 • saymon1908

  Oceniono 40 razy -18

  od kiedy wy macie w Piotrkowie kiboli ??? co za ściemy, a kto zapłaci za wynajęcie stadionu ??? oraz za starty jakie powstaną po wizycie podmiejskiej hołoty ??? kasa za Pawłowskiego powędruje prosto na konto Sfinksa i tyle będziecie z tego mieli frajerzy a rozpoczęcie budowy nowego kurnika w okolicach Niciarki jest takie pewne jak to, że ja jutro w kosmos polecę, ciągle się tylko napinają i napinają a w sumie gó,no mają.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX