Sport.pl

Czwarty letni test Widzewa. Wcześniej trzy porażki

W sobotę drużyna z al. Piłsudskiego zagra u siebie z Pogonią Siedlce.
To już czwarty letni sparing widzewiaków. Wcześniej przegrali z drugim zespołem Rubina Kazań, Jagiellonią Białystok i Wisłą Płock. Tym razem zmierzą się z Pogonią Siedlce, beniaminkiem I ligi. Ostatnio zespół z Siedlec rozbił 5:1 Polonię Warszawa.

Trenerzy Widzewa znów będą testować kilku piłkarzy, ale już nie hurtowo, jak ostatnio. - Czekamy na bardziej doświadczonych zawodników. Liczymy, że przyjadą w przyszłym tygodniu - mówi Michał Kulesza, rzecznik Widzew.

W sparingu zagrać mają m.in. Michał Sołtysik, Łukasz Kosakiewicz, Konrad Wrzesiński, Mateusz Ławniczak, Przemysław Frąckowiak, a także Mateusz Broź ii Piotr Kasperkiewicz. Nie zagrają za to na pewno Damian Radowicz, Kamil Bartosiewicz i Adrian Pietrowski, z których Widzew zrezygnował

Sparing rozpocznie się o godz. 16. Bilety będą kosztować 5 zł.

Więcej o:
Komentarze (2)
Czwarty letni test Widzewa. Wcześniej trzy porażki
Zaloguj się
  • mihal501

    Oceniono 9 razy 5

    "zacni" działacze, czas ucieka, że przyjadą w przyszłym tygodniu już słyszymy od przynajmniej dwóch, proponuję zintensyfikować działania !

  • ttoorroo05

    Oceniono 3 razy 1

    Dlaczego ten drugoligowy klub na wykonczeniu,jest podawany w dziale ekstra-nedzy? To jest skandal,i ciagniecie za uszy tego bankruta.?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX