W najbliższą niedzielę możesz zwiedzić stadion Widzewa Łódź

To właśnie na tym stadionie kibice Widzewa przeżywali największe emocje piłkarskie w życiu. Już w najbliższą sobotę każdy chętny będzie mógł zwiedzić obiekt przy al. Piłsudskiego
Wszystko w ramach święta 591. rocznicy nadania Łodzi praw miejskich. Dzięki temu zorganizowanych zostanie 55 wydarzeń, które mają pokazać, jak miasto zmieniało się na przestrzeni lat. - Chcemy, aby nie tylko utrudnienia spowodowane przebudową naszego miasta pozostawały w sercach łodzian, ale aby cieszyli się oni z nowych inwestycji. Dlatego, podobnie jak w zeszłym roku, chcemy pokazać efekty naszych działań. W ubiegłym roku zorganizowaliśmy 25 wycieczek, w tym roku chcieliśmy tę liczbę podwoić - mówi prezydent Łodzi Hanna Zdanowska.

Jedna z wycieczek będzie prowadziła na stadion Widzewa, na którym łodzianie walczyli o mistrzostwo Polski oraz w Lidze Mistrzów. Co ciekawe, wkrótce obiekt zostanie zburzony, a na jego miejsce powstanie nowy. Podczas imprezy (godz. 11-14) będzie można zasiąść na trybunach stadionu, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie oraz kupić klubowe gadżety. Od godz. 13 zaplanowano spotkanie z byłymi i obecnymi piłkarzami Widzewa, podczas którego będzie okazja do zebrania autografów oraz zrobienia zdjęcia. Warto jednak dodać, że liczba miejsc na spotkanie jest ograniczona, a chętni muszą skontaktować się z klubem. Więcej informacji na stronie www.widzew.pl.