Zobacz, kto pojechał z Widzewem na obóz do Świdnika [KADRA]

Piłkarze Widzewa są w drodze do Świdnika, gdzie odbędą obóz przed zbliżającymi się rozgrywkami I ligi. Wiemy, kto wsiadł do autokaru i będzie ciężko trenował przez najbliższe dni
Z Widzewem na obóz nie pojechali Patrykowie Wolański i Stępiński, którzy szukają sobie nowych klubów. W kadrze zabrakło także Veljko Batrovicia, który rehabilituje się po urazie. Początkowo w Widzewie mówili, że na obóz pojadą jedynie zakontraktowani zawodnicy. Co prawda kolejni podpisali umowy w ostatnich dniach, jednak podczas zgrupowania nie zabraknie także testowanych graczy.

Kadra Widzewa na obóz w Świdniku (za Widzew.pl): Dino Hamzic, Przemysław Frąckowiak, Maciej Krakowiak, Rafał Augustyniak, Piotr Mroziński, Bartłomiej Kasprzak, Mariusz Rybicki, Krystian Nowak, Arkadiusz Kasperkiewicz, Piotr Kasperkiewicz, Marcin Kozłowski, Damian Warchoł, Eduards Visnakovs, Michał Sołtysik, Mateusz Broź, David Kwiek, Mateusz Ławniczak, Michał Grunt, Michał Przybyła, Jakub Czapliński, Konrad Wrzesiński, Volodymir Pidvirnyi, Vladimir Tanchyk, Boris Dosljak, Cristian Tomas Del Toro.