Widzew będzie miał nowego bramkarza za Wolańskiego?

Wszystko wskazuje na to, że Patryk Wolański nie będzie stał między słupkami Widzewa w przyszłym sezonie. Jego miejsce na zająć testowany Dino Hamzić
W rozmowie z portalem Widzewiak.pl prezes klubu Sylwester Cacek zdradza kulisy rozmów z Wolańskim. - Rozmawiałem z Patrykiem we wtorek i wydawało mi się, że się dogadaliśmy - mówi szef Widzewa. - Uzgodniliśmy trzykrotny wzrost jego wynagrodzenia w tym sezonie oraz warunki wzrostu wynagrodzenia w następnych sezonach. Patryk mógł w tym sezonie zarabiać prawie maksymalną możliwą stawkę ustaloną przez Komisję Licencyjną. Gdyby rozegrał minimum 50 proc. spotkań przez minimum 45 minut w przyszłym sezonie zarabiałby jeszcze o ok. 60 proc. więcej w I lidze i ok. 110 proc. więcej w ekstraklasie.

Mimo to, w środę Wolański zmienił zdanie i stwierdził, że nie chce grać w Widzewie. Łódzki klub podpisze umowę z testowanym Dino Hamziciem. - Ustaliliśmy już z nim warunki kontraktu, a teraz wyjechał załatwić swoje sprawy w domu. Od przyszłego tygodnia będzie zgłoszony jako zawodnik Widzewa - zdradza Cacek.

Hamzić będzie rywalizował o miejsce w składzie Widzewa z Maciejem Krakowiakiem.

Więcej o: