Sport.pl

Chuligani pomazali stadion Widzewa. Wulgarne hasła m.in. na Sylwestra Cacka

W nocy z niedzieli na poniedziałek ktoś wymalował wulgarne hasła na ogrodzeniu stadionu przy al. Piłsudskiego
To hasła obrażające prezesa Widzewa Sylwestra Cacka, ale także innych działaczy oraz piłkarzy i trenera Włodzimierza Tylaka. Czytając internetowe fora kibiców łódzkiej drużyny, łatwo się domyślić, że była to akcja właśnie fanów Widzewa, a raczej chuliganów, którzy kibicują drużynie z al. Piłsudskiego. Zresztą na ogrodzeniu jest podpis: RTS Bałuty.

Sympatycy Widzewa nie są zadowoleni z prowadzenia klubu przez Sylwestra Cacka i jego współpracowników. Po trzech kolejkach pierwszoligowego sezonu drużyna jest na przedostatnim miejscu w tabeli. Dotychczas zdobyła ledwie punkt. W sobotę widzewiacy przegrali w fatalnym stylu z Sandecją Nowy Sącz.

Stadion przy al. Piłsudskiego jest własnością miasta. Zarządza nim Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Napisy jeszcze dziś mają zostać zamalowane.

Więcej o:
Komentarze (29)
Chuligani pomazali stadion Widzewa. Wulgarne hasła m.in. na Sylwestra Cacka
Zaloguj się
 • antropoid

  Oceniono 57 razy 29

  "Sympatycy Widzewa nie są zadowoleni z prowadzenia klubu przez Sylwestra Cacka i jego współpracowników."
  ----------------------

  Bo niby z czego mieliby się cieszyć - z obiecanek stworzenia potęgi, które zastąpiły udająca nieomylność przaśna amatorszczyzna, rozwalanie od kilku lat co rundę składu i "budowanie" go za pięć dwunasta (lub już w trakcie rozgrywek) z coraz gorszego szrotu?

  Oczywiście obecny stan rzeczy to nie tylko "zasługa" Cacka, ale i w dużej mierze poprzedników, którzy zakopali ten klub po uszy w długach, a w wywiadach pozują na dobroczyńców.

 • jazz1910

  Oceniono 58 razy 24

  To że pomazali nasz stadion zasługuje na naganę.
  To że napisali co im na sercu leży i z czym w gruncie rzeczy identyfikuje się całe środowisko kibicowskie Widzewa zasługuje na poklask.

 • braveran

  Oceniono 58 razy 12

  A dlaczego derdzik pejs nie zrobił zdjęcia "Cacek Wyp..." ? Bo za duża beka by była? ahaha i tak jest.

 • zqredzik

  Oceniono 25 razy 11

  Skoro stowarzyszenie kibiców nie wiedzieć czemu siedzi cicho, to ludzie wzięli sprawy w swoje ręce.

 • vankon

  Oceniono 5 razy 1

  saymon1908
  Obserwuje od dłuższego czasu komentarze pod artykułami dotyczącymi Widzew Łódź i nie da się ukryć że .....saymon1908 to osoba której komentarze znajduje sie tam najcześciej !!!! świadczć to może tylko o chorobliwej zazdrości nienawiści zarazem a jednocześnie i żalu że ŁKS to już przeszłosć ...........z utworzną w okolicach Dworca Kaliskiego Akademią Piłkarską zabardzo widze że się nie utożsamiasz !!!! bowiem tam pod artykułami zdecydowanie mało twoich złotych myśli !!!
  Skoro tak nienawidzisz tego Widzewa tej miernoty upadłej skorumpowanej najgorszej na świecie to dlaczego komentujesz notorycznie i najczęściej ze wszystkich osób artukuły dotyczące WIDZEW ?????? z żalu ??? zazdrości ??? nienawiści ??? tęsknoty że łks to już był i raczej więcej nie bedzie ???? ............ ja myśle że robisz to po prostu ze zwykłej głupoty !!!! Tak dla twojego przypomnienia AP Łódź to Akademnia Piłkarska Łódź - amatorska drużyna osiedlowa z okolic Dworca której ty jestś największym fanem !!!! Nienawiść zaślepiła ci umysł skoro tego nie dostrzegasz !!!!!

 • jazz1922

  Oceniono 27 razy 1

  @jazz1910
  NASZ stadion HA HA HA
  Wiejski głupeczku, stadion przy Piłsudskiego jest własnością miasta, a zarządza nim Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

 • za3majsie

  Oceniono 2 razy 0

  do mihaś501
  Chłopie, ty masz poważny problem - raczej nie da się tego uleczyć, ale może ograniczy się skutek

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX