Sport.pl

Kibice Widzewa ukarani przez... klub. Zapłacą więcej za bilety oraz...

Sylwester Cacek, prezes Widzewa, zapowiadał, że ma dość wyzwisk pod adresem pracowników klubu podczas meczów I ligi. W związku z nagannym zachowaniem kibiców zdrożeją bilety na mecze łodzian. To nie jedyna kara
Oto komunikat, który został przesłany przez klub do naszej redakcji:

"W związku z wulgarnym zachowaniem Kibiców podczas ostatnich meczów Widzewa Łódź rozgrywanych na Stadionie Miejskim przy al. Piłsudskiego, a także z uwagi na użycie środka pirotechnicznego, co stanowiło złamanie Regulaminu Stadionu oraz Regulaminu Imprezy Masowej, podjęto decyzję o podniesieniu cen biletów na trybuny C i D na najbliższe mecze do 30 zł (cena bazowa). Jednocześnie została podjęta decyzja o dalszym podnoszeniu cen biletów w przypadku kolejnych naruszeń mogących powodować straty Klubu. Powyższe podyktowane jest koniecznością ponoszenia dodatkowych kosztów, w tym utrzymania bezpieczeństwa na stadionie.

Ponadto w związku z nałożoną karą przez Wydział Dyscypliny PZPN za zachowanie kibiców na meczu z Flotą Świnoujście, a także zapytaniem ze strony policji o reakcję, Klub od najbliższych meczów zdecydował o zwiększeniu kontroli przy wejściach na stadion. Przypominamy, że każda z osób wchodzących na obiekt musi posiadać dokument tożsamości ze zdjęciem. Osoby nieposiadające dokumentu tożsamości nie będą wpuszczane na stadion.

Jednocześnie na czas nieokreślony Klub zakazuje wywieszania podczas imprezy masowej jakichkolwiek transparentów oraz anulowane zostają identyfikatory dla przygotowujących oprawę upoważniające do poruszania się poza sektorem, na który kibice nabyli bilety.

Możliwość przywrócenia opraw i cen uzależniona jest ściśle od zachowania kibiców na stadionie.

Jednocześnie Klub wprowadzi od rundy wiosennej nowy zapis do Regulaminu Stadionu. Na jego podstawie osoby, które nie ukończyły 18. roku życia na mecze Widzewa Łódź w roli gospodarza będą mogły wejść jedynie pod opieką osób dorosłych. Możliwe będzie też wejście pod opieką innej osoby dorosłej za pisemną zgodą rodziców.

Klub stoi na stanowisku, iż nie można wprowadzać odpowiedzialności zbiorowej za naruszenia jednostek. W związku z powyższym podczas imprez masowych Klub będzie dokonywał nagrań z dodatkowych kamer w celu precyzyjnego ustalenia sprawców naruszeń. W przypadku łamania zapisów Regulaminu Imprezy Masowej na uczestników będą nakładane zakazy stadionowe oraz wyciągane inne konsekwencje wynikające z ww. regulaminów.

Niniejszym przypominamy, iż zgodnie z Regulaminem Imprezy Masowej wszyscy zobowiązani są do zajmowania miejsc określonych na biletach i karnetach i nieblokowania ciągów komunikacyjnych".

Komentarze (26)
Kibice Widzewa ukarani przez... klub. Zapłacą więcej za bilety oraz...
Zaloguj się
 • whiteside08

  Oceniono 82 razy 30

  Brawo! Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy drużyny i zarządu:) hahahaha

 • raggabomba

  Oceniono 72 razy 30

  Panie Cycek,bujaj się stąd jak najdalej. Nie zapomnij tylko zostawic 20 baniek na pokrycie długów jakich pan narobiłeś. Powinienes sie cieszyc, ze w ogole sa jeszcze tacy, ktorzy chodza na ten cyrk, ktory pan zrobił z Widzewa.

 • piotrkowska10

  Oceniono 60 razy 18

  CHŁOPEK Z PIASECZNA ROZSTAWIA PO KĄTACH PONOĆ PÓŁ KIBICOWSKIEJ POLSKI...MISTRZ TANDETNYCH OBIETNIC MAESTRO SILVIO W NATARCIU !

 • bazyli21

  Oceniono 38 razy 16

  "...osoby, które nie ukończyły 18. roku życia [...] będą mogły wejść jedynie pod opieką osób dorosłych. Możliwe będzie też wejście pod opieką innej osoby dorosłej za pisemną zgodą rodziców..."
  Nie dosc, ze klub idzie na wojne z kibicami, to jeszcze w tak amatorski sposob tworzy komunikat: "Na stadion osoby <18 moga wejsc pod opieka osoby doroslej lub innej osoby doroslej". Gratulacje dla oslow, ktore to wypuscily i zatwierdzily!

 • qwertylodz

  Oceniono 47 razy 5

  Oby tak dalej !

 • xouveyer11

  Oceniono 49 razy 5

  Bojkot to , niestety, najlepsza i jedyna odpowiedź na to splunięcie Cacka.

 • billshankly

  Oceniono 67 razy 5

  cacek,kończ waść,wstydu oszczędź!!!

  Widzew to My,
  a nie cacek i jego psy!

 • gaaluu

  Oceniono 25 razy 3

  ...czytam i nie wierzę!! To sper...j chamie z tego klubu albo będziesz sam oglądał ten "nie dorób" drużynowy!!! Czym ty sku......nu grozisz!!??? Zostaw ten klub w spokoju!! Sprzedaj i jedz do siebie a przy tej okazji zwiń soje restauracje w Łodzi bo nikt mądry jeść tam nie będzie!!! I jesteś tak bezczelny że jako zwykły obywatel skopałbym Ci dupę chamie!!

 • jazz1910

  Oceniono 33 razy 3

  Panie Cacek. dziękujemy za trenera.... wreszcie!
  Teraz prosimy o prezesa ;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX