Sport.pl

Widzew Łódź - Zagłębie Lubin. Znana kadra Zagłębia

W piątek o godz. 19.45 Widzew zmierzy się na swoim stadionie z Zagłębiem Lubin. Do Łodzi wyjechało 19 zawodników wicelidera pierwszej ligi
W piątek rano lubinianie trenowali i po zajęciach wyjechali na mecz. Trener Piotr Stokowiec zabrał do Łodzi dziewiętnastu zawodników. Wśród powołanych znalazł się debiutant Karol Żmijewski.

Kadra Zagłębia na mecz z Widzewem: Damian Kowalczyk, Maciej Kowalski-Haberek, Sebastian Bonecki, Jarosław Kubicki, Jarosław Jach, Arkadiusz Woźniak, Aleksander Kwiek, Karol Żmijewski, Filip Jagiełło, Dorde Cotra, Lubomir Guldan, Adrian Rakowski, Konrad Forenc, Miłosz Przybecki, Łukasz Piątek, Piotr Smołuch, Krzysztof Piątek, Adrian Błąd, Paweł Oleksy.

Więcej o:
Komentarze (12)
Widzew Łódź - Zagłębie Lubin. Znana kadra Zagłębia
Zaloguj się
  • saymon1908

    Oceniono 13 razy 1

    Zagłębie nawet jak wystawi juniorów to i tak wystarczy na tą żałosną zbieraninę kopaczy z KS Wstydzew spółka w upadłości, dziś znowu w dup,sko to już chyba będzie 6 raz z rzędu jakie to miłe podziwiać tabelę I ligi a w szczególności tą czerwoną latarnię, która umocniła się na swoim miejscu i nic na to nie wskazuje, żeby ją opuściła.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX