Sport.pl

Piłkarze Widzewa wznowili treningi bez Wojciecha Stawowego. Wrócili zwolnieni

W poniedziałek zawodnicy Widzewa Łódź rozpoczęli okres roztrenowania po rundzie jesiennej I ligi. Na zajęciach nie pojawił się jednak nowy trener Wojciech Stawowy
Szkoleniowiec Widzewa do Łodzi przyjedzie dopiero wieczorem i będzie prowadził treningi od jutra. Poniedziałkowe zajęcia odbyły się pod wodzą asystenta Stawowego Krzysztofa Przytuły oraz Jacka Janowskiego. Wszystko wskazuje więc na to, że dotychczasowy II trener Widzewa zostanie w klubie i będzie pomagał nowemu sztabowi szkoleniowemu.

Na poniedziałkowych zajęciach brakowało rehabilitującego się po operacji kolana Mateusza Brozia oraz Dimitrija Injaca, który dostał wolne, by odwiedzić rodzinę w Serbii. Taryfę ulgową na treningu dostał także Cristian Del Toro, który zmagał się niedawno z urazem.

Co ciekawe, na zajęcia przyjechali David Kwiek i Mateusz Ławniczak, którzy... zostali zwolnieni przez Rafała Pawlaka. Obaj mają dostać szansę od Stawowego. Ponadto z pierwszą drużyną trenował 17-letni Krystian Kolasa, który do tej pory grał z rezerwami Widzewa.

Okres roztrenowania potrwa do 17 grudnia.Więcej o:
Komentarze (3)
Piłkarze Widzewa wznowili treningi bez Wojciecha Stawowego. Wrócili zwolnieni
Zaloguj się
 • jazz1910

  Oceniono 35 razy 15

  ...Ponadto z pierwszą drużyną trenował 17-letni Krystian Kolasa, który do tej pory grał z rezerwami Widzewa... czyli nigdzie nie grał.
  Ciekawe jaki zespół zmontuje Stawowy.

 • ttoorroo05

  Oceniono 5 razy 1

  A po co maja wracac teraz,niech wroca na lige "miszczof"

 • saymon1908

  Oceniono 8 razy 0

  trener Jeziorny, wytrzeźwiał, przemyślał swoją idiotyczną decyzję i dał sobie spokój, bo kto chciałby z własnej woli siedzieć w gó,wnie po uszy ??? w tym śmiesznym, amatorskim, cackowym potworku jakim jest KS Wstydzew spółka w upadłości żaden trener nie odniesie sukcesu, bo jak mówi przysłowie z gó,wna bata nie ukręcisz. W Łodzi bez zmian tylko ŁKS !!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX