Sport.pl

Widzew Łódź. Mateusz Janiec: Trener Stawowy wprowadza nowe zwyczaje

- Trener Stawowy to osoba z wielką charyzmą. Chce wprowadzić coś nowego do szatni, a jednocześnie zachować porządek - ocenia Mateusz Janiec, pomocnik Widzewa Łódź.
W środę dobiega końca okres roztrenowania w Widzewie, który dla nowego trenera Wojciecha Stawowego jest zarazem momentem rozpoznania w drużynie i pierwszej selekcji piłkarzy. - Każdy trener ma swój sposób na treningi i przygotowanie zespołu. Moją uwagę zwraca przede wszystkim duża ilość ćwiczeń z piłkami. Poza tym mamy też nowe zwyczaje, na przykład ustawiania się w okręgu na koniec treningu i wznoszenie okrzyków - opowiada w rozmowie z oficjalną stroną Widzewa Janiec.

I dodaje, że nowe pomysły bardzo mu się podobają. - Trener Stawowy to osoba z wielką charyzmą. Chce wprowadzić coś nowego do szatni, a jednocześnie zachować porządek. Dużo czasu spędzamy też na rozmowie. Trener nam cierpliwie tłumaczy każdy element gry. Widać, że zależy mu, aby nauczyć nas swojej filozofii gry.

Janiec wypowiada się także na temat pierwszych treningów pod okiem nowego szkoleniowca. - Spodziewałem się tego, że okres przedświąteczny będzie ciężki. To jest czas, w którym nowy trener chce się przyjrzeć zawodnikom i zobaczyć, kto jest w stanie trenować na najwyższych obciążeniach. Myślę, że każdy zdawał sobie z tego sprawę - podkreśla.

Cała rozmowa na oficjalnej stronie Widzewa.

Więcej o:
Komentarze (2)
Widzew Łódź. Mateusz Janiec: Trener Stawowy wprowadza nowe zwyczaje
Zaloguj się
  • ttoorroo05

    Oceniono 4 razy -2

    Zapierda.lac ostro,bo liga "miszczuf" niebawem.

  • penkin

    Oceniono 13 razy -7

    przestańcie wreszcie pisać tyle o Widzewie,bo to jest już wku...ajace.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX