Sport.pl

Widzew zdeklasowany w Krakowie przez mistrza Polski

Dla koszykarek Widzewa 13. kolejka okazała się bardzo nieudana. Podopieczne trenera Adama Ziemińskiego zostały zmiażdżone przez Wisłę Kraków.
Od początku sezonu wiadomo, że Widzew będzie bronił się przed spadkiem. Dlatego w spotkaniach z czołowymi drużynami trudno było liczyć na wygraną. Wprawdzie w pierwszej rundzie podopieczne trenera Adama Ziemińskiego sprawiły niespodziankę, pokonując u siebie CCC Polkowice, wicemistrza Polski, ale następnej już kolejce przegrały w Basketem Gdynia, z którym rywalizują o utrzymanie w lidze.

Wynik spotkanie z Wisła nie jest zaskoczeniem. Wprawdzie po 8 min Widzew wygrywał 18:15, a przez następne 16 minut nie zdobył nawet punktu. Łodzianki pojechały na mecz z mistrzem Polski bez nowej rozgrywającej Angeli Rodriguez.

Spotkanie z Wisła to już historia, bo przed Widzewem teraz spotkanie w Łodzi ze Ślęzą Wrocław.

Wisła Kraków - Widzew 92:40

Kwarty: 22:18, 17:0, 23:4, 30:18

Wisła: Abdi 17, Lavender 17, Petronyte 14, Quigley 12, Żurowska 10, Vandersloot 9, Ouvina 7, Skobel 5, Ostasiewicz 1 oraz Kaczmarczyk 0.

Widzew: Bilotserkiwska 10, Boothe 6, Schmidt 6, Okoye 5, Zapart 5, Kenig 2, Okonek 2, Paranowska 2, Niedzielska 2 oraz Płócienniczak 0.

Więcej o:
Komentarze (3)
Widzew zdeklasowany w Krakowie przez mistrza Polski
Zaloguj się
  • saymon1908

    Oceniono 16 razy 2

    deklasowanie tego śmiesznego, amatorskiego KS Wstydzew spółka w upadłości to już norma, nikogo to nie dziwi. W Łodzi bez zmian tylko ŁKS !!!!!!!!!1

  • piotrkowska10

    Oceniono 18 razy 0

    KWARTA BEZ PUNKTU TO NIEWĄTPLIWY POWÓD DO DUMY BEZ AMERYKANEK NIE ZDOBYŁYBY 15 PUNKTÓW W MECZU !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX