Sport.pl

Dawid Plizga i Michał Renusz nie przyjechali na pierwszy trening Widzewa

Jak informowaliśmy już na Łódź.sport.pl, Widzew jest najbardziej zainteresowany pozyskaniem trzech doświadczonych piłkarzy: Bartosza Ławy, Michała Renusza i Dawida Plizgi. Żaden z nich nie pojawił się na pierwszym treningu łodzian.
O tym, że Widzew interesuje się wspomnianymi piłkarzami, potwierdził nam sam trener Wojciech Stawowy. Wiadomo już, że są bardzo małe szanse, że w Łodzi będzie grał Ława. Pomocnik doznał poważnej kontuzji kolana i wszystko wskazuje na to, że w tym sezonie już nie zagra.

Na pierwszy trening, który odbywa się właśnie w Gutowie Małym, nie przyjechał także Michał Renusz, dotychczasowy gracz PGE GKS Bełchatów. - Mój temat przejścia do Widzewa rzeczywiście był, ale głównie w mediach. Rozmawiałem z moim menedżerem, który o łódzkim klubie mi nie wspominał. Na testy więc na pewno nie przyjadę - powiedział nam we wtorek piłkarz.

A co z Plizgą? - Na treningu będę, ale Górnika Zabrze, czyli mojego aktualnego klubu - poinformował nas piłkarz. - Szczerze mówiąc, to nawet nie wiem, co dalej z tematem Widzewa. Jest jeszcze trochę czasu do wznowienia rozgrywek, dlatego mam czas.

Więcej o:
Komentarze (3)
Dawid Plizga i Michał Renusz nie przyjechali na pierwszy trening Widzewa
Zaloguj się
  • Marcin Trochimiak

    Oceniono 11 razy 1

    Plizga kiedy był w Jadze tak bardzo domagał się gry w lepszym klubie,nie chciał trenować,buntował się....ostatecznie ląduję w Widzewie....

  • saymon1908

    Oceniono 23 razy -9

    jest bardzo duża różnica między być kimś zainteresowanym a pozyskać go. Wy czerwone kmery możecie się interesować nawet CR7 i Messim ale na tym koniec, bo pozyskać do tej żałosnej zbieraniny kopaczy to możecie juniorów, albo cieniasów z IV ligi bo nikt normalny do was nie przyjdzie wasza "renoma" znana jest wszystkim i za darmochę nikt grać nie będzie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX