Sport.pl

Wojciech Stawowy, trener Widzewa: "Nie możemy zmarnować ani jednego dnia na obozie"

- Dużo czasu poświęcimy taktyce i ćwiczeniom typowo piłkarskim, ale poza tym będziemy pracować dalej nad motoryką. Ten wyjazd posłuży dopracowywaniu tego, co zostało już wypracowane - mówi Wojciech Stawowy, trener Widzewa, którego piłkarze przebywają na obozie w Turcji
W rozmowie z oficjalną stroną Widzewa Stawowy podkreśla, że piłkarze do Turcji pojechali nie odpoczywać, a ciężko trenować. - Przygotowujemy się do prawdziwej walki na wiosnę - mówi szkoleniowiec. - Będziemy mogli dużo czasu poświęcić taktyce. Nie zmarnujemy ani jednej godziny. Niemniej jednak, regeneracja organizmu jest także bardzo ważna. Nikogo nie możemy zamęczyć. Trzeba pracować z głową, żeby każda jednostka treningowa powodowała, że forma piłkarza będzie rosła.

I dodaje: - Dużo czasu poświęcimy taktyce i ćwiczeniom typowo piłkarskim, ale poza tym będziemy pracować dalej nad motoryką. Ten wyjazd posłuży dopracowywaniu tego, co zostało już wypracowane. Oczywiście z czasem będziemy schodzić z obciążeń, zajęcia będą krótsze. Będzie to jednak podyktowane tym, że piłkarze będą już znali koncepcję gry od podszewki.

Cała rozmowa ze Stawowym na www.widzew.pl.

Więcej o:
Komentarze (3)
Wojciech Stawowy, trener Widzewa: "Nie możemy zmarnować ani jednego dnia na obozie"
Zaloguj się
 • ttoorroo05

  Oceniono 1 raz 1

  "Pojechali ciezko pracowac" co,na zmywaku?

 • eeepc1910

  Oceniono 3 razy -1

  Ty to masz jednak szczyny zamiast mózgu.co to jest Widzew Byczyna itd? Wytlumaczysz mi? Bo jakos nie chcesz przyjąć do wiadomości ze kibicujesz Ap bo lksu juz nie ma

 • saymon1908

  Oceniono 13 razy -3

  kabareciarz Jeziorny jak zawsze potrafi rozbawić mnie do łez buhahaha a najśmieszniejsze jest to, że ta banda debili w czerwonych cuchnących gumofilcach wierzy głęboko w te bajeczki a przecież każdy normalny kibic wie, że to już agonia trupa jakim jest KS Wstydzew Byczyna spółka w upadłości.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX