Sport.pl

Trener Widzewa po porażce z Vardarem: "Jestem zbudowany postawą drużyny"

- Taka nauka jak sobotni sparing nie idzie na marne - ocenia mecz z Vardarem Skopje Wojciech Stawowy, trener Widzewa Łódź.
W sobotę widzewiacy w drugim sparingu w Turcji przegrali z Vardarem 0:2. - Jestem zbudowany postawą drużyny oraz faktem, jak zawodnicy grali i poruszali się na boisku po trzech tygodniach wspólnej pracy. Wynik mówi co innego i zdaję sobie sprawę, że jest on ważny, zwłaszcza w sytuacji kiedy musimy mieć nawyk wygrywania. Najpierw jednak musimy nauczyć się tego, co chcemy się nauczyć i czego się właśnie uczymy. Taka nauka jak sobotni sparing nie idzie na marne - ocenia sparing Stawowy, cytowany przez oficjalną stronę Widzewa.

I dodaje: - Po raz kolejny były dobre momenty w naszej grze, co mnie buduje i powoduje, że jestem spokojny o postawę drużyny. Gdyby nie to, że zabrakło nam koncentracji i konsekwencji w niektórych momentach gry, to wynik mógłby być różny. Nie zasłużyliśmy na przegraną.

Więcej o:
Komentarze (6)
Trener Widzewa po porażce z Vardarem: "Jestem zbudowany postawą drużyny"
Zaloguj się
 • kono2291

  Oceniono 12 razy 6

  :D:D:D:D:D

 • braveran

  Oceniono 21 razy 5

  Czy on ogarnia, że trenuje Wstydzew Byczyna a nie Vardar Skopje?

 • 123plum

  Oceniono 32 razy 4

  brudasy ograły komuchów a trenejro się cieszy... coś czuję że LM na armii czerwonej będzie szybciej niż za 3 lata...

 • stilon02

  Oceniono 5 razy 3

  i znów zaleciało czosnkiem i kałem to garstka kibuców zdechłego łksu z naczelnym cieciem na czele.PARCHY łksu już nie ma i nie będzie a akademia to osiedlowe byle co.

 • ttoorroo05

  Oceniono 7 razy 1

  O curwa,ale kyrk.Facet przeje.bal mecz i wniebowziety z tego powodu.Czy ktos mu sprawdzal badania lekarskie przed podpisaniem kontraktu?

 • saymon1908

  Oceniono 24 razy -2

  Bajkopisarz Jeziorny znowu rozbawił mnie do łez, poczucie humoru tego kolesia godne podziwu. Frajerzy z KS Wstydzew Byczyna spółka w upadłości dają się nabierać na te fantazje ale to wasz problem, jak zacznie się liga to będziecie płakać rzewnymi łzami z żalu i rozpaczy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX