Sport.pl

Widzew żegna Turcję i wraca do domu. Czas na przygotowania w Polsce

Piłkarze Widzewa w sobotę zakończyli dziesięciodniowe zgrupowanie w Turcji i w niedzielę z samego rana wyruszyli w podróż do Polski
O godz. 5 czasu polskiego piłkarze opuścili swój hotel w Antalyi i pojechali na lotnisko. Ich lot zaplanowano na godz. 8.05 naszego czasu, a podróż potrwa około 3,5 godziny. Piłkarze wylądują w Berlinie, skąd pojadą do swojej bazy treningowej. Tam zameldują się wieczorem.

Wspólnie z widzewiakami do Polski wróci dwóch zawodników, którzy dołączyli do zespołu już podczas zgrupowania. Edgar Bernhardt oraz Kosuke Kimura będą trenowali z łodzianami w Gutowie Małym, gdzie przewidziano kolejne zajęcia drużyny Wojciecha Stawowego.

Po powrocie piłkarze na pierwszym treningu spotkają się w środę. W poniedziałek i wtorek będą pracować indywidualnie według rozpisek przygotowanych przez trenerów. Kolejny sparing podopieczni Stawowego zagrają 7 lutego z Siarką Tarnobrzeg w Gutowie Małym.

Więcej o:
Komentarze (9)
Widzew żegna Turcję i wraca do domu. Czas na przygotowania w Polsce
Zaloguj się
 • bruna5

  Oceniono 27 razy 5

  Widzew żegna Turcję i wraca do domu, do Byczyny :)

 • yasec

  Oceniono 2 razy 2

  Stawowy postanowił wdrożyć innowacyjny plan przygotowań gdzie najpierw trenuje się motorykę a potem cieżko na siłce pracuje. Powodzenia!

 • ttoorroo05

  Oceniono 4 razy 2

  Nawet w Turcji ich nie chca.Mogli wytlumaczyc Turkom,ze nie maja gdzie wracac.

 • zee33

  Oceniono 4 razy -2

  Widzew był na zgrupowaniu w Turcji, a dziewczyny z ap2013 "dochodziły" w ramach treningów na kebaba do budki przy kaliskim. W obu przypadkach powiew orientu z niewielką różnicą. ap2013 - prawie jak klub.

 • qwertylodz

  Oceniono 44 razy -2

  Tylko z lotniska koles pksem gdzie ma ich odwiezc do Byczyny, Kutna, Zelowa ? Zal mi coraz bardziej bezdomnych z ks widzew.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX