Sport.pl

Trener Widzewa Łódź po porażce z Pogonią Siedlce: "Nasz najsłabszy sparing"

- Nie ukrywam, że był to najsłabszy z naszych sparingów - mówi po porażce z Pogonią Siedlce Wojciech Stawowy, trener Widzewa Łódź.
W sobotę Widzew przegrał z Pogonią 0:2, tracąc obie bramki po rzutach karnych. - Nie ukrywam, że był to najsłabszy z naszych sparingów i nie ma żadnego usprawiedliwienia tym, że tydzień, który jest za nami, był bardzo ciężki. Wszyscy ciężko pracują w okresie przygotowawczym. Nikt z tego nie jest zwolniony - ocenia mecz Stawowy, cytowany przez oficjalną stronę Widzewa.

I dodaje: - Tę słabą postawę w dzisiejszym meczu biorę na swoje barki. To, jak zespół wygląda na dzień dzisiejszy i to, jak będzie wyglądał w lidze, zależy tylko i wyłącznie ode mnie i od mojej pracy. Winę za tę postawę oraz wszelką krytykę, która będzie spadała pod adresem piłkarzy, biorę na siebie. Zawodnicy bardzo chcieli, ale dzisiaj brakowało w naszej grze dokładności, dyscypliny taktycznej i świeżości.

Mimo porażki Stawowy wciąż wierzy w możliwości swojej drużyny. - W Widzewie zmienia się bardzo wiele i jestem przekonany o tym, że kibice to zobaczą na własne oczy już na początku marca. Dzisiaj wyglądało to tak, a nie inaczej z wielu powodów. Są to jednak kwestie warsztatowe, o których nie muszę publicznie mówić, bo nie chciałbym, żeby to wynikało, jako forma tłumaczenia się z mojej strony - kończy.

Więcej o:
Komentarze (11)
Trener Widzewa Łódź po porażce z Pogonią Siedlce: "Nasz najsłabszy sparing"
Zaloguj się
 • 7abc7

  Oceniono 19 razy 3

  saymon porażka to twoje drugie imię "saymon_porażka" wraz z AP łks tworzycie niezapomniany duet porażek, leją was za każdym razem jak chcą i wraz z twoim klubikiem stoczyliście się na samo dno polskiej piłki gdzie szlam i zgrzytanie zębów i warczenie na wszystko.

 • ttoorroo05

  Oceniono 13 razy 1

  A trenerek dalej bajki opowiada dzieciom z Balut.

 • penkin

  Oceniono 19 razy 1

  dobić Widzew.

 • mihal501

  Oceniono 19 razy 1

  I kto się wpisuje ? Biały wierny piesek Widzewa srajmon1908. Piesku leżeć, aport ! A na koniec daj jeszcze głos bo jakiś słaby dzisiaj jest !

 • saymon1908

  Oceniono 31 razy -7

  Czym się pan wuefista Jeziorny martwi ??? Będzie jeszcze gorzej, przecież porażka to wasze drugie imię. Wiara czyni cuda ale są granice w temacie cudów ten śmieszny, amatorski i bezdomny trup KS Wstydzew Byczyna spółka w upadłości może grać tylko gorzej. Pan Jeziorny nie chce zdradzić swojej "wspaniałej" myśli szkoleniowej, taki geniusz buhaha. W Łodzi bez zmian tylko ŁKS !!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX