Piłkarze Widzewa Łódź po wygranej z Pelikanem Łowicz: "Dobrze wyglądamy na boisku"

- Granie piłką dużo nam daje, bo dzięki temu z każdym meczem nabieramy pewności siebie - mówi po wygranej z Pelikanem Łowicz Krystian Nowak, obrońca Widzewa Łódź.
W ostatnim sparingu przed rundą wiosenną Widzew pokonał Pelikana 2:1. - Trener oczekuje od nas tego, abyśmy wykonywali wszystkie założenia taktyczne oraz strzelali gole. W tym meczu udało się nam strzelić tylko dwie bramki, więc musimy sobie stwarzać jeszcze więcej sytuacji podbramkowych. Granie piłką dużo nam daje, bo dzięki temu z każdym meczem nabieramy pewności siebie - powiedział po meczu Nowak, cytowany przez oficjalną stronę Widzewa. - Myślę, że dobrze wyglądamy na boisku i jesteśmy świetnie przygotowani do meczu z Sandecją.

- Cieszę się, że dołożyłem swoją cegiełkę do dzisiejszego zwycięstwa. Chociaż mój wkład mógł być jeszcze większy, bo byłem bliski strzelenia gola - powiedział z kolei Japończyk Kosuke Kimura. I dodał: - Z dnia na dzień czuję się coraz lepiej. Rozumiem już styl Widzewa, podobnie jak każdy z pozostałych chłopaków. W dzisiejszym meczu mieliśmy wiele okazji i utrzymywaliśmy się przy piłce. Jedyne czego zabrakło, to trochę szczęścia, aby zwycięstwo było bardziej okazałe.

Więcej o: