Widzew nadal bez wygranej w tym roku

Zgodnie z oczekiwaniami CCC Polkowice okazało się zbyt wymagającym rywalem dla koszykarek Widzewa.
Pierwsza i druga kwarta meczu w Polkowicach była w miarę wyrównana, ale kolejna partia to już wyraźna dominacja drużyny CCC. Wystarczy wspomnieć, że gospodynie wygrały... aż 23:2! W Widzewie tylko Cecilii Okoye udało się w tej części meczu raz trafić do kosza. Po 30 minutach polkowiczanki uzyskały 24-punktową przewagę (57:33) i losy meczu były rozstrzygnięte.

W niedzielę o godz. 18 Widzew rozegra u siebie ostatnie spotkanie rundy zasadniczej. Rywalem będzie Basket Gdynia.

CCC Polkowice - Widzew 70:45

Kwarty: 22:12, 12:19, 23:2, 13:12

Widzew: Boothe 13, Okoye 11, Schmidt 10, Kenig 4, Bilotserkivska 3, Jagodzińska 2, Rodriguez 2.