Widzewa oficjalnie: "Złożyliśmy odwołanie i prośbę o nowy termin meczu z Sandecją"

Widzew oficjalnie zareagował na decyzję Komisji Licencyjnej o zawieszeniu licencji łódzkiego klubu i odwołaniu sobotniego meczu z Sandecją Nowy Sącz
Oto treść komunikatu Widzewa: "Po otrzymaniu decyzji Komisji Licencyjnej PZPN dotyczącej zawieszenia licencji RTS Widzew Łódź S.A. na grę w pierwszej lidze, Klub informuje, że złożył odwołanie od niniejszej decyzji do Najwyższej Komisji Odwoławczej PZPN.

Jednocześnie Klub wystąpił do Klubu MKS Sandecja Nowy Sącz oraz Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN o przełożenie meczu 20. kolejki I ligi: Widzew Łódź - Sandecja Nowy Sącz (zaplanowanego pierwotnie na sobotę 7 marca 2015 r., 14:00), na inny możliwy termin.

Klub od kilku miesięcy czynił wszelkie starania zarówno organizacyjne, jak i sportowe, aby odpowiednio przygotować się do wiosennych meczów I ligi. RTS Widzew Łódź S.A. przygotowywał m.in. stadion w Poddębicach (Byczynie) i zbudował zespół, który w duchu sportowej walki miał w sobotę 7 marca 2015 r. rozpocząć walkę o ligowe punkty.

Zespół Widzewa Łódź pod wodzą trenera Wojciecha Stawowego przygotowuje się do rozgrywek ligowych według przygotowanego wcześniej harmonogramu.