Sport.pl

Widzew chciał wynająć stadion w Bełchatowie. Ale...

Widzew wciąż szuka zastępczego obiektu. Stara się o Byczynę i Chorzów. Pytał też o możliwość gry w Bełchatowie - dowiedział się Łódź.sport.pl
Zresztą już nie pierwszy raz Widzew sondował możliwość gry na stadionie PGE GKS Bełchatów. Teraz postawiony pod ścianą spytał raz jeszcze. Zgody jednak nie będzie. - Rzeczywiście, Widzew pytał o możliwość wynajęcia naszego stadionu, ale to jest niemożliwe - mówi Łódź.sport.pl Konrad Piechocki, prezes GKS. Dlaczego? - Ze względu na animozje kibiców Widzewa i GKS. Organizowanie meczów łódzkiej drużyny u nas byłoby dla miasta ogromnym zagrożeniem.

Być może Widzewowi uda się w Chorzowie. Tam chętnie przyjmą łódzką drużynę. - Jesteśmy do tej sprawy pozytywnie nastawieni. W środę siadamy do rozmów na temat organizacji meczów Widzewa u nas, a także warunków, na jakich łódzki klub miałby wynajmować stadion. Jeśli zostaną one zaakceptowane, to nic nie będzie stało na przeszkodzie, by Widzew rozegrał u nas te mecze - mówi Krzysztof Karaś, rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Chorzowie.

Więcej o:
Komentarze (13)
Widzew chciał wynająć stadion w Bełchatowie. Ale...
Zaloguj się
 • rozbojnick

  Oceniono 96 razy 14

  Otwieram lodówkę, a tam Bujalski lub Derdzikowski z rewelacjami o klubiku w upadłości układowej.
  Widzew chciał to, widzew chciał tamto, wyszło jak zwykle, czyli liczenie, że wszyscy padną na kolana przed wielmożnym panem i władcą. Padną, akceptując wszystko, czego wielmożny zażąda. Najśmieszniejsze jest to, że widzewskie pismaki z GW ekscytują się tą groteską, przeprowadzając prawie relację live na lodz.sport.pl

 • wielki_rts1910

  Oceniono 75 razy 5

  Pół Polski nas nienawidzi, drugie pół to MY, także spokojnie prezes z zarządem znajdą nam piękny i tani stadion gdzie przyjmą nas z otwartymi rękoma!
  ave WIELKI WIDZEW RTS!

 • szczepix_1

  Oceniono 12 razy 0

  jak to , przeciez polowa miasta Bechatw to kibice Widzewa ze prezio mija sie z prawda, pamietam jak Janas bedac trenerem tego klubu mowil ze to nie ma sensu bo w miescie jest wiecej kibicw Widzewa niz miejscowego klubu

 • mikebart1

  Oceniono 44 razy -2

  Kiedy otwarcie tego parkingu, bo zapomnialem?

 • hh7

  Oceniono 64 razy -8

  Znowu pełno gówna poleskiego.

 • hahahahehehe

  Oceniono 62 razy -12

  Cała Polska nie przepada za wstydzewem oprócz niemieckiego chorzowa i kilku zabitych dechami podłódzkich wiosek. I dlatego poza wymienionymi wyżej nikt nie chce żeby ten zdychający czerwony potworek grał w ich miastach a tym bardziej żeby co 2 tygodnie odwiedzały ich tłumy wstydzewskich kibuców.
  Poza tym Bełchatów pamieta honor wstydzewskich kopaczy którzy 2 sezony temu oddali bez walki mecz Podbeskidziu żeby GKS spadł z ligi. "Wstydzewek gramy na luzie"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX