Licencja Widzewa na pierwszą ligę odwieszona! Można grać!

Widzew został poinformowany przez PZPN, że jego licencja została odwieszona. W sobotę łódzka drużyna może więc zagrać z GKS Tychy
Licencja klubu na pierwszoligowe rozgrywki została zawieszona tydzień temu. Widzew nie przesłał bowiem na czas Komisji Licencyjnej pozwolenia na rozgrywanie meczów na stadionie w Byczynie pod Poddębicami. Tam działacze znaleźli stadion zastępczy na czas budowy nowego obiektu przy al. Piłsudskiego.

Z powodu zawieszenia licencji drużyna Wojciecha Stawowego nie mogła rozegrać pierwszego ligowego meczu w tym roku z Sandecją Nowy Sącz. Prawdopodobnie PZPN przyzna rywalom walkowera.

Wczoraj Widzew zdobył zgodę burmistrza Poddębic na organizowanie meczów w Byczynie i od razu wysłał ją do PZPN. - Skoro klub wysłał zgodę na imprezę masową, to automatycznie ma odwieszoną licencję - powiedział Łódź.sport.pl Krzysztof Sachs, przewodniczący Komisji Licencyjnej. W klubie czekali jednak na informację zwrotną z piłkarskiego związku na piśmie. I dostali ją około godz. 11.45. Departament Rozgrywek PZPN poinformował też, że w związku z odwieszeniem licencji Widzewa mecz z GKS Tychy zostanie rozegrany we wcześniej wyznaczonym terminie, czyli w sobotę 14 marca o godz. 13.

Adidas Performance Korki
w okazje.info