Sport.pl

Trener Widzewa po remisie z Arką: "Jeden punkt nie cieszy"

W sobotę Widzew Łódź zremisował w Byczynie z Arką Gdynia 1:1. Oto pomeczowe wypowiedzi trenerów obu drużyn.
Grzegorz Niciński, trener Arki:

- Bardzo się cieszę, że mogę usiąść obok pana Stawowego, który mnie kiedyś prowadził. To dla mnie fajna sprawa. Sam mecz był dobry, żywy. By wygrać, trzeba jednak wykorzystać sytuacje. My mieliśmy ich dużo, a mogliśmy ten mecz nawet przegrać. Piłka, jak widać, jest przewrotna. Wracamy z punktem, który przyszedł nam bardzo ciężko. Miejsce Widzewa w tabeli nie jest adekwatne do tego, co potrafi ten zespół. Graliśmy dziś z dobrze zorganizowaną drużyną.

Wojciech Stawowy, trener Widzewa:

- A ja się cieszę, że siedzi obok mnie trener, który był moim zawodnikiem. Gratuluję wyników, dobrego początku rundy. Ten jeden punkt nie cieszy w naszej sytuacji, potrzebne są nam komplety. Na pewno można jednak pochwalić piłkarzy, że dzielnie się bronili, gdy Arka grała w przewadze. Rywale stwarzali sytuacje, ale my też je mieliśmy, szczególnie tę ostatnią, która mogła przesądzić o naszej wygranej.

- Nie cieszy nas ten punkt, on niczego nam nie daje. Chociaż może w końcowych rozrachunku będzie na wagę złota. To się dopiero okaże.

- Czerwona kartka Lisowskiego? Może ktoś się ze mną zgadzać lub nie, ale uważam, że wcześniej, poza krótkim fragmentem, mieliśmy mecz pod kontrolą i można gdybać, co by się wydarzyło, gdyby nie ta kartka. Co do Tomka, to konsekwencje na pewno wyciągnę. Nie powiem jakie, bo to dotyczy mnie i zawodnika. Mamy trudną sytuację, ale emocje trzeba mieć pod kontrolą.

Więcej o:
Komentarze (5)
Trener Widzewa po remisie z Arką: "Jeden punkt nie cieszy"
Zaloguj się
 • saymon1908

  Oceniono 21 razy 3

  Ten to ma tupet, cudem udało mu się zdobyć 1 cenny pkt a on jeszcze niezadowolony.

 • dezyderymarchewka

  Oceniono 17 razy -1

  Pogoń Siedlce i GKS Tychy przegrały więc w sumie 1 pkt straty odrobiliśmy do dwóch zespołów bezpośrednio nad nami w tabeli. Jutro gra Bytovia i fajnie by było, gdyby też przegrali.
  Widzew, o ile zacznie wygrywać, ma jeszcze pewne szanse na utrzymanie w 1. lidze. Za tydzień ze Stomilem tylko zwycięstwo!

 • mihal501

  Oceniono 18 razy -6

  @srajmon2013
  Pod każdym artykułem ta biała śmierdząca szmata. Cwe'l'u ile jest artykułów o AP ? Dwa tygodniowo ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX